Як змінити пароль на комп'ютері?


kak-izmenit-parol-uchetnoy-zapisi-na-kompyutere-windows-7-8

Якщо на комп'ютері, тобто облікового запису користувача встановлений пароль, ви завжди можете видалити його або змінити, наприклад, якщо хтось з домочадців його впізнав. Сьогодні я розповім про те, як змінити пароль для облікового запису. Інструкція підходить як для Windows 7 і Windows 8 - суть процесу залишається незмінною. Я покажу приклад на Windows 7.

Натискаємо на кнопку «Пуск» і вибираємо пункт «Панель управління».

Опинившись в панелі керування, шукаємо підрозділ «Облікові записи користувачів».

Тут ми бачимо список користувачів. Їх може бути декілька. Вам необхідно вибрати ту запис, для якої ви хочете змінити пароль. Оскільки в моєму випадку обліковий запис одна, то і вибирати, власне, не з чого. Натисніть на кнопку «Зміна пароля».

Вам належить ввести один раз поточний пароль найперше полі, а в два інших поля - вже новий пароль. Трохи нижче необхідно додати підказку, яка допоможе вам згадати пароль. Тільки майте на увазі, що її будуть бачити всі користувачі, які використовують даний комп'ютер. По закінченні дії натисніть кнопку «Змінити пароль».

Після зміни пароля ви будете перенесено на сторінку профілю.

Це означає, що ви все зробили вірно і новий пароль збережений. Більше від вас нічого не потрібно. Ну, хіба що не забувайте сам пароль.