Як видалити пароль на комп'ютері?


kak-ubrat-parol-pri-vklyuchenii-kompyutera-windows-7-8-xp

Сьогодні я розповім вам про те, дорогі читачі, як видалити пароль при вході в свою обліковий запис. Як він міг там з'явитися? Наприклад, ви могли встановити пароль при установці Windows. Як би там не було, видалити пароль ви зможете тільки в тому випадку, якщо ви його знаєте. Про випадках, коли потрібно видалити пароль, якщо ви його забули, я розповім наступного разу.

Даний спосіб актуальний для таких операційних систем, як Windows 7, 8 і XP. Процес буде ідентичний за парою нюансів. Мій приклад - на основі Windows 7.

Для початку натискаємо на кнопку «Пуск» і вибираємо пункт «Панель управління».

Потрапивши в панель керування, ви повинні будете знайти підрозділ «Облікові записи користувачів».

Вам необхідно вибрати свій обліковий запис. Якщо вона єдина, як у моєму випадку, значить, нічого вибирати не потрібно, ви відразу опинитеся на сторінці налаштувань свого профілю. Один з пунктів називається «Видалення пароля» - це саме те, що нам необхідно.

Наступний крок - це введення пароля. Як було написано вище, ви зобов'язані її знати. Введіть поточний пароль від профілю у відповідне поле, після чого натискаєте «Видалити пароль».

Якщо пароль введений вірно після натискання на кнопку, ви будете повернуті на попередню сторінку, причому на ній вже не буде кнопки «Видалення пароля».

На цьому все, більше ніяких дій не потрібно. Тепер пароль при вході в систему вам вводити не потрібно. Можете взагалі забути про нього.