Не заряджається iPhone


ne-zaryazhaetsya-iphone

Отже, сьогодні я знову розглядаю питання, який на цей задав користувач під ніком Sergey91. Він пише, що недавно придбав собі iPhone 5s, який у нього перестав заряджатися через пару тижнів використання. Його запитання звучить так: що це за проблема і як її вирішити. Давайте спробуємо знайти відповідь.

Причини виникнення проблеми

Всього причин може бути кілька. Загинайте пальці.

  • Найчастіше проблема криється в самому роз'ємі, тому необхідно перевірити його на працездатність. Це можна зробити, наприклад, за допомогою додаткового кабелю USB - якщо і з ним телефоні не почав заряджатися, то справа однозначно в роз'ємі. До того ж часто механічні пошкодження видно на око. Само собою, пошкодження актуальні для тих випадків, коли ви, наприклад, упустили свій гаджет.
  • Є думка, що проблему викликає неякісна і неоригінальна зарядка. Можливо, це правда, тому що дешеві вироби з того ж Китаю часто працюють з рук геть погано. Однак справа швидше за все не в самій зарядці, а в стрибку напруги, яке сталося в мережі. Вирішується це заміною мікросхеми, самостійний ремонт практично неможливо (хіба що ви не працюєте в телефонній майстерні).
  • Можливо, вийшла з ладу сама зарядка. Як це перевірити? Дуже просто підключіть iPhone до комп'ютера і подивіться, почав він заряджатися. Якщо так, то просто міняєте зарядний пристрій.
  • Особливу увагу приділяємо USB-проводу. Він хоч і досить міцний, однак, може змінитись в області підключення до роз'єму (дізнався про це на власному досвіді). Необхідно лише замінити кабель, він продається в будь-якому супермаркеті електроніки.
  • Нерідко неполадки пов'язані з потраплянням вологи в пристрій. Думаєте, для цього його потрібно викупати у ванній? Ви помиляєтеся, часом досить потримати його з десяток хвилин у ванній кімнаті. У цьому випадку допомагає або повна сушка пристрою при кімнатній температурі, або заміна нижнього шлейфу (якщо апарат був втоплений).
  • Не так вже рідко причиною несправності є контролер живлення, який необхідно замінити. Необхідна діагностика.
  • Не забуваємо про акумулятор - він не вічний. Хоча для нового пристрою така проблема була б як мінімум дивною.
  • Нарешті, справу може бути в банальному глюке прошивки. Що робити? Потрібно просто перезавантажити телефон. На крайній випадок можна спробувати оновитися до більш нової прошивки.
  • До речі, практично всі описане мною підходить для будь-якої моделі iPhone 3G, 3GS, 4, 4s, 5 і 5s.