Як зареєструватися в скайпі безкоштовно


Skype – мабуть одна з найбільш популярних програм. З її допомогою ви можете абсолютно безкоштовно спілкуватися один з одним в режимі відеоконференцій, а також листуватися, обмінюватися файлами і т. д. Завантажити і встановити дану програму ви можете абсолютно безкоштовно, однак перш ніж це робити необхідно зареєструватися в скайпі.

Заходимо на сайт http://www.skype.com/ru/. Натискаємо на посилання «Реєстрація» у правому верхньому куті. Інтерфейс даного сайту постійно злегка видозмінюється, на момент написання статті він саме такий:

как зарегистрироваться в скайпе

Тепер необхідно просто заповнити ваші контактні дані. Ім'я, прізвище, адресу електронної пошти двічі.

Далі вводите обов'язково «Країна» і «Мова», також можна ввести дату народження, стать, місто, номер мобільного телефону.

В поле «Як ви припускаєте використовувати Skype» пишемо «В основному для приватних бесід». Придумуємо собі логін і пароль. Вводимо Пароль двічі.

Прибираємо галочку «По електронній пошті», тим самим відмовляючись отримувати всякі новини на свою поштову скриньку. Вводимо текст, який зображений на картинці і тиснемо на зелену кнопку «Я згоден (-на) - Далі»