Як користуватися криптовалютой? Курс биткоина до долара, рубля


Биткоин – це експериментальна цифрова валюта (криптовалюта). Ці цифрові монети можна тримати на своєму комп'ютері і швидко переводити їх у будь-яку точку світу.

Одна з принципових відмінностей биткоина – анонімність всіх користувачів, так як биткоин-платежі, не пов'язані з якими-небудь даними про користувача.

Зміст:


 • Особливості биткоина
 • Як користуватися биткоином
 • Створення гаманця биткоин
 • Майнінг
 • Купівля
 • Робота за биткоины
 • Курс биткоина до рублю – прогноз

 • На відміну від більшості видів електронних грошей, які можна передати за допомогою різних систем на зразок Яндекс Гроші, WebMoney, Ківі або PayPal, биткоины передаються між користувачами безпосередньо без зв'язку з посередниками.

  курс биткоина к доллару

  Особливості биткоина


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Биткоины не прив'язуються до вартості будь-яких валют або реальних активів, наприклад, дорогоцінних металів і нерухомості. Їх вартість визначається попитом і пропозицією на криптобиржах або в угодах між продавцем і покупцем.

  Унікальність ситуації з биткоинами полягає в тому, що передбачити майбутній розвиток ситуації ніхто не може. Революція, яка переверне світ, або биткоин просто зникне, залишившись курйозом?  Цікаво! Рік тому піднялася галас на тему биткоина, коли невідомий норвезький студент згадав, що під час розробки дипломної роботи про криптовалюте в 2010 році, до незадоволення своєї дівчини, він витратив $26 на купівлю биткоинов. Відшукавши свій забутий гаманець, він виявив там 5 тис. биткоинов, які тепер оцінюються в 4 млн доларів! Як думаєте, перестала гарчати його дівчина?

  Курс биткоина вкрай мінливий. Простежити коливання курсу биткоина можна на графіку.

  курс биткоина к доллару

  За всю історію свого існування курс биткоина до долара неодноразово ріс, і падав. Найбільше падіння вартості було відзначено, коли в системі виявилася проблема з безпекою гаманців (зловмисник забрав $250 тис).

  Зараз проблеми відступили. Останні місяці курс плавно зростало, валюта зросла в ціні. При цьому такі ресурси, як Mega, Reddit і WordPress.com почали приймати електронні платежі в цій валюті. А співробітникам Archive.org навіть почали виплачувати заробітну плату в биткоинах.

  повернутися до меню ^

  Як користуватися биткоином


  Перший крок до використання биткоина – вибрати і встановити гаманець. Биткоин гаманець можна встановити на комп'ютер або будь-який мобільний пристрій.

  Він готовий до роботи через 3-4 хвилини, але не зберігає повної бази даних і постійно запитує інформацію з інших вузлів глобальної мережі.

  курс биткоина к доллару

  Якщо ви маєте намір забезпечити максимальну надійність і незалежність – скачайте і встановіть собі повний клієнт. Для цього буде потрібно декілька десятків гігабайт на жорсткому диску, а синхронізація займе не менше 3 годин.

  Що вибрати, швидкість або надійність – вирішувати вам.

  Щоб познайомитися з роботою биткоин-гаманця, можна використовувати один з онлайн-сервісів. Це звичайні сайти, де через веб-інтерфейс конвертується криптовалюта або вчиняються транзакції.

  повернутися до меню ^

  Створення гаманця биткоин

  Зайдіть на сайт Blockchain.info. У вкладці «Гаманець», натискаємо на кнопку «Створити новий гаманець».

  курс биткоина к доллару

  На сторінці необхідно вказати свій email (туди буде вислане посилання на ваш гаманець) і пароль. Придумайте пароль і зберегти, відновити його дуже складно. Коли заповніть всі поля, натискуйте «Продовжити».

  курс биткоина к доллару

  У діалоговому вікні вам буде надано мнемонічний код для відновлення доступу до биткоин-гаманцю у разі його втрати.

  курс биткоина к доллару

  Після того як ви натиснете «Продовжити», відкриється сторінка входу в гаманець. Для входу використовується персональний ідентифікатор і пароль. Ідентифікатор вже буде введено (його теж можна скопіювати і зберегти).

  Далі залишається лише ввести пароль і натиснути «Відкрити гаманець».

  курс биткоина к долларуУ вікні, гаманці ви бачите свій биткоин-адресу. Можете повідомляти його кому завгодно, на нього будуть надходити платежі. Для зручності скопіюйте і його.

  курс биткоина к доллару

  Тепер, коли у вас є биткоин-гаманець, давайте розберемося, як отримувати биткоины. Зараз цей процес простіше, ніж кілька років тому.

  повернутися до меню ^

  Майнінг

  Видобуток биткоинов здійснюється на спеціалізованих пристроях для майнінг (ASIC майнеры). Зараз окупність найпотужніших майнер при звичайних тарифах на електроенергію займає близько 6 місяців (може і більше).

  Майнинг

  Ефективно займатися майнингом можуть лише власники величезних «ферм» з дешевим електрикою. Наприклад, власники бізнесу можуть отримувати біткойни, підключивши прийом оплати за свої послуги.

  Розрахувати доход від майнінгу, враховуючи витрати на ферму, вартість електроенергії, різницю курсів валют та інших показників можна скориставшись одним з онлайн-калькуляторів курсу биткоина до долара.

  повернутися до меню ^

  Купівля

  Купити биткоины можна на біржах, в обмінниках або через термінали, які підтримують їх придбання. Найпростішим, але не завжди вигідним способом є покупка через обмінники.

  Ці сервіси конвертують звичайні гроші в биткоины і назад за курсом, який визначається власниками цих сервісів. Але чи влаштує вас пропонований курс обміну? Додайте до цього комісію за електронні перекази.  Зверніть увагу! На криптовалютных біржах зустрічаються як досвідчені трейдери, так і аматори, які вирішили придбати перший біткойн. Всіх їх об'єднує одне – заробити гроші, продавши дорого, купити дешево. Звичайно, для цього потрібні вкладення. Крім того, що біржі з'являються як гриби після дощу, у них є схильність несподівано зникати. Торгуйте тільки на великих, перевірених роками біржах. Але це теж не дає вам 100% гарантії.

  Людині, необізнаній людині в тонкості онлайн-торгівлі, простіше купити монети через звичний платіжний термінал. Операції з цими пристроями дуже прості. Внесіть готівку і отримуєте чек з кодом поповнення гаманця.

  Перевірити надходження кріптовалюти на баланс, можна не відходячи від терміналу. На жаль, на території колишнього СРСР існує всього 2 биткоиномата. Один у Києві, другий у Бішкеку. Натомість у країнах Європи, Південно-Східної Азії, Америці і Австралії їх сотні.

  повернутися до меню ^

  Робота за биткоины

  Тут все просто. Необхідно кожну годину відвідувати сайт биткоин-спонсора і розгадувати капчу. За це ви отримуєте оплату, якщо заходити на сайт до 10 разів на день, можна трохи заробити. Також можна заробити і на інтернет-серфінгу.

  Після простої реєстрації на биткоин-букс відразу приступаєте до вивчення рекламних сторінок за биткоины.

  hqdefault

  Якщо ви займаєтеся розробкою сайтів заробити биткоины можна і на партнерських програмах.