Як завантажити і встановити торрент на пристрої під управлінням Android (android)


Написав admin. Опубликовано в рубрике Мобільні пристрої

utorrent androidЗараз планшетом або смартфоном вже нікого не здивуєш - ними користується кожен другий. При цьому, левова частка всіх мобільних пристроїв знаходиться під управлінням операційної системи Android (android). Переваги системи очевидні - безкоштовно, стабільна, має величезне число сумісних додатків, серед яких є, уявіть собі, торрент-клієнт! Так, вам не обов'язково завантажувати фільм на настільному ПК, а потім скопіювати його на планшет. При наявності Wi-Fi доступу і торрент-клієнта можна легко завантажити улюблену музику, відео або серіал безпосередньо на мобільний пристрій.


Отже, які дії необхідно зробити, щоб качати через торрент на планшеті?

1. Викачуємо торрент-клієнт. Для це на мобільному пристрої під управлінням Android заходимо в Play Market - онлайн програма для скачування і покупки всіляких програм для Android. У рядку пошуку вводимо utorrent. Результати пошуку вибираємо однойменне додаток, після чого тиснемо кнопку Встановити. Через кілька секунд установка завершиться, і можна буде запускати додаток - натискаємо Відкрити.

2. Відкриваємо з програми Utorrent попередньо скачаний файл торента.

3. З'явиться віконце, де необхідно вибрати файли, які хочемо завантажити.

4. Натискаємо ОК і чекаємо закінчення завантаження.

Також рекомендую в налаштуваннях Utorrent включити скачування тільки за допомогою Wi-Fi, щоб випадково не витратити всі гроші на 3G.

utorrent android ut-android2

ut-android3

Торрент-клієнт для настільного ПК можна завантажити тут.