Як відкотити драйвер


Ми знаємо, що для того, щоб будь-який пристрій комп'ютера нормально працювало і виконувало всі функції, необхідно на нього встановити драйвер. Драйвери дозволяють співпрацювати між собою апаратного та програмного забезпечення комп'ютера.

Драйвери постійно оновлюються, і іноді встановивши нову версію драйвера, пристрій може перестати працювати. Станеться це також може із-за неправильної установки або вибору самого драйвера. Якщо пристрій перестало працювати саме після перевстановлення драйверів, в такому випадку драйвери необхідно відкотити.

Як же відкотити драйвер? Для цього заходимо «Пуск – Панель управління – Система».

У вікні знаходимо вкладку «Обладнання» та натискаємо на кнопку «Диспетчер пристроїв».

Бачимо перед собою список пристроїв. Припустимо, мені потрібно відкотити відео драйвер. Для цього я заходжу в розділ «відеоадаптери», знаходжу назву своєї відеокарти і клікаю по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню вибрати пункт «Властивості».

У вікні, необхідно перейти у вкладку «Драйвер» і натиснути на кнопку «Відкотити». Зверніть увагу на напис біля кнопки: «Якщо пристрій не працює, відкат відновлює колишній драйвер.» Це якраз те, що нам потрібно.

Как откатить драйвер

Сподіваюся, що після відкату ваше обладнання знову запрацювало.

А також дивимося відео по темі: