Як поставити будильник на комп'ютер

Для деяких людей підйом вранці – дуже складне завдання. Добре, коли не потрібно нікуди поспішати, але якщо Ви боїтеся спізнитися на роботу, при цьому ще треба відвести дитину в садок або школу – то завести будильник для Вас буде не зайвим. Для цієї мети багато людей використовують мобільний телефон, хтось- годинник. Але давайте розглянемо ще один варіант – поставити будильник на комп'ютер.

Включити будильник на комп'ютері можна двома способами: за допомогою стандартних утиліт і встановлених на ноутбук програм. У статті розглянемо і той і інший.

Планувальник завдань Windows

Заходимо в меню «Пуск» і в рядку пошуку пишемо «Планувальник завдань». Коли програма буде знайдена натискаємо на неї. Планувальник завдань, можна відкрити і наступним чином: «Пуск» – «Панель управління» – «Адміністрування» – «Планувальник завдань».

Как поставить будильник на компьютер

Відкривається планувальник завдань, в ньому натискаємо «Створити просту задачу».

Так як ми створюємо будильник, в рядку «Ім'я» пишемо «Будильник». В описі можна написати що завгодно. Тиснемо «Далі».

Тепер необхідно вказати режим спрацьовування будильника, встановивши маркер. Тиснемо «Далі».

Тепер налаштовуємо час будильника: з якого дня почати, в який час спрацьовувати. Тиснемо «Далі».

Ставимо маркер напроти дії «Запустити програму». Тиснемо «Далі».

Натискаємо на кнопочку «Огляд» і вибираємо файл, під який будемо вставати – це може бути музика або відео. Тиснемо «Далі».

У наступному вікні переглядаємо всі налаштовані нами параметри і ставимо галочку навпроти «Відкрити вікно " Властивості». Натискаємо «Готово».

У вікні «Властивості» на кожній вкладці можна переглянути параметри і змінити їх. Переходимо на вкладку «Умови» і ставимо галочку «Пробуджувати " комп'ютер для виконання завдання». Тиснемо «ОК».

Слід зазначити, що після першого спрацьовування будильника, він з'являється на вкладці «Активні завдання» (розгорнути її можна за допомогою маленького трикутника праворуч) у загальному списку завдань.

Тиснемо на завданні «Будильник» два рази правою кнопкою мишки і переходимо до перегляду властивостей будильника. Тут же, в меню відображеному праворуч, можна «Відключити» або «Видалити» будильник. Натиснувши на вкладці «Властивості» можна змінити налаштування будильника.

Тепер для того, щоб повторити сигнал, необхідно залишати комп'ютер в режимі «Сну» або «глибокого Сну», але не вимикати його. Перевірте, чи працювати будильник в цьому випадку, і виводити комп'ютер із сплячого режиму. Якщо все вийшло – сміливо встановлюйте його на ранок і будьте впевнені, що він спрацює.

Для встановлення потрібного режиму на ноутбуці відкрийте «Пуск» – «Панель управління» – «Електроживлення». Навпроти Вашого робочого плану тиснемо на посилання «Налаштування плану».

Тепер вибираємо, коли комп'ютер переходить в сплячий режим. Зберігаємо зміни.

Програма Free Alarm Clock

Програма Free Alarm Clock (скачать Free Alarm Clock) дозволяє налаштувати будильник, завантажити її можна безкоштовно і призначена вона для операційної системи Windows.

Запускаємо програму після установки на комп'ютер. Кнопочки вгорі дозволяють додати будильник, видалити, змінити параметри або клонувати вже наявний будильник зі всіма установленими параметрами.

Натискаємо «Додати». В наступному віконці встановлюємо час будильника, дні, пишемо напис, яка буде виводитися на екран, при спрацьовуванні. Натиснувши кнопку «Огляд», можна вибрати файл, який буде відтворюватися. Потім ставимо галочки навпроти необхідних параметрів. Потрібно зазначити, що зміна гучності сигналу в програмі ніяк не змінює гучність системи. Тиснемо «ОК».

Налаштований будильник з'явився в списку.

На вкладці «Параметри» можна виконати деякі установки: встановити час для відкладання сигналу, тривалість відтворення, або щоб будильник виводився поверх запущених вікон.

Ось і все, виконавши всього пару кліків, Ви налаштували будильник.

Вибирайте один з способів і включайте будильник на своєму комп'ютері. Тепер Ви можете бути впевнені, що навіть якщо телефон розрядиться, а годин просто немає, то у Вас в запасі є ще один пристрій, який не дозволить проспати до ранку!

Дивимося відео по темі: