Як налаштувати Dropbox


У минулій статті ми розібралися, що таке Dropbox. Тепер виконаємо його налаштування і розберемося з деякими його можливостями. Можна змінити налаштування профілю, пароль, збільшити безкоштовно обсяг сервісу до 16 Гб, працювати над документами разом з колегами, ділитися файлами з друзями, відновлювати файли, видалені менше місяця тому, переглядати, які ще пристрою під'єднані до облікового запису, вибрати оптимальний для Вас тарифний план.

Для цього заходимо на сайт сервісу, заповнюємо поля «Логин», «Пароль» і тиснемо «Увійти».

В результаті відкривається Ваша сторінка Dropbox. Праворуч вгорі знаходиться інформація профілю: ім'я, фото, електронну адресу; можна подивитися, скільки вільного місця залишилося на сервісі.

Как настроить Dropbox

Вибираємо з випадаючого меню пункт «Налаштування». На першій вкладці «Профіль» можна змінити ім'я та прізвище, подивитися який обліковий запис Dropbox Ви використовуєте, в даному випадку «Basic», додати фото або змінити адресу електронної пошти. Нижче пропонується поліпшити аккаунт і збільшити обсяг сервісу до 1 ТБ, але, на жаль, послуга коштує 9.99$, також можна подарувати розширений акаунт одному. Далі йдуть налаштування мови, формату дати та вибір повідомлень, які Ви б хотіли отримувати поштою.

На вкладці «Запис» можна подивитися співвідношення вільного і зайнятого місця, скільки місця займають загальні файли в Dropbox. В розділі «Додаткове місце» можна отримати ще 500 Мб за кожного друга, який встановить Dropbox у себе на комп'ютері. Тиснемо на кнопку «Запроси друга», далі в рядок «Імена або адреси ел. пошти» вводимо дані і натискаємо «Відправити», або копіюємо посилання, прописану нижче, і відправляємо її поштою, або повідомленням в соц. мережах. Ось так, запрошуючи своїх друзів зареєструватися в Dropbox, Ви можете заробити до 16 Гб вільного місця. Натиснувши на кнопку «Показати всі бонусне місце», можна побачити, за що нараховано додаткові мегабайти.

На вкладці «Безпека» можна змінити пароль, включити його двоетапну перевірку, подивитися через що, в даний момент, виконаний вхід на сервіс, які пристрої підключені до облікового запису Dropbox, які програми мають доступ до Вашого аккаунту.

На вкладці «Встановити» можна завантажити інсталятор програми. На вкладці «Розширити можливості» пропонується збільшити обсяг сервісу до 1 ТБ, за окрему плату – 9.99$ в місяць або 99$ в рік.

Натиснувши на кнопку «Перейти на платний або більш дорогий аккаунт» можна вибрати собі інший тарифний план.

З допомогою верхніх кнопок можна завантажити файл, створити папку, поділитися папкою і сховати/показати віддалений файли.

Поділитися папкою також можна клікнувши по вибраному документу правою кнопкою миші. З випадаючого меню вибираємо «Поділитися». Далі два варіанти: можна запросити користувача і працювати разом з ним над документом, у нього права на редагування і збереження файлу в Dropbox, або «Надіслати посилання» другові, для перегляду і ознайомлення, навіть якщо він буде редагувати документ, Ваш файл залишиться без змін.

Тепер розберемося з кнопкою «Показати видалені». Натискаємо на неї і в списку файлів у нас з'являються ті, які були видалені менше місяця тому, вони виділені сірим кольором. Натискаємо на файл правою кнопкою миші і в меню вибираємо «Відновити» або «Видалити остаточно». Переглянути видалені файли і відновити їх також можна ліворуч у розділі «Файли видалені».

Ось ми і розглянули основні відповіді на питання: Як налаштувати Dropbox. Програма дійсно корисна і користуватися їй не складно.