Безкоштовна реєстрація Google Play


besplatnaya-registratsiya-google-play

Ще зовсім недавно магазин додатків називався Android Market, однак трохи пізніше його було вирішено перейменувати в Google Play. Що ж, господар - пан і може поступати, як душі завгодно. Знайте, що обидва ці назви означають одне і те ж. Але сьогодні нас цікавить інше питання - я розповім про те, як зареєструватися в цьому чудовому онлайн-магазині.

Реєстрація з комп'ютера

Насправді немає абсолютно ніякої різниці, на якому пристрої ви будете проходити реєстрацію: на комп'ютері, або безпосередньо на самому смартфоні або планшеті. Просто в першому випадку все відбувається набагато зручніше.

А тепер найцікавіше - вам необхідно лише мати обліковий запис у пошті Gmail, так як всі сервіси Google прив'язані саме до неї. На сайті я дуже докладно пояснював, як це правильно робити - перейдіть за цим посиланням та перегляньте. Якщо у вас вже є пошта Gmail, то вам взагалі нічого робити не потрібно - просто заходите в Play Market, вводите адресу e-mail, пароль і все!

Реєстрація з Android-пристрої

У разі, якщо ви все ж зважилися реєструватися з самого пристрою, то можете зайти через браузер на сайт пошти gmail.com і пройти реєстрацію, як я вказував трохи вище. Або створюєте акаунт через Play Market. Як це зробити, я вам покажу на прикладі.

  • Крок перший. Додаємо новий аккаунт. Спочатку необхідно написати своє ім'я. Ви, звичайно, можете придумати вигадані дані, але я рекомендую використовувати справжні - в разі втрати або крадіжки пошти її буде простіше відновити.
  • Другий крок. Тепер нам належить вибрати собі нікнейм для пошти. Вписати можна абсолютно будь-яке слово, але не забувайте про те, що багато слів давно зайняті. Після того, як визначитеся з ім'ям облікового запису, введіть його і натисніть «Далі» (або просто натисніть на стрілку, що вказує направо). Якщо ім'я зайнято, система скаже вам про це і запропонує вибрати інший нікнейм. Не забуваємо про те, що можна використовувати виключно латинські букви або цифри!
  • Третій крок. Тут нам необхідно ввести пароль - це щонайменше 8 символів. Причому тут варто проста захист - пароль виду 12345678 система не прийме, визнавши його занадто легким. Рекомендую використовувати як букви різних регістрів, так і цифри. А ще можете додати кілька спеціальних символів, що б бути спокійним за свій аккаунт. Вводимо Пароль два рази.
  • Четвертий крок. Вибираємо секретне питання і придумуємо відповідь на нього. Думаю, з цим розберетеся самостійно. Тут же можна додати додатковий адресу електронної пошти, на який в разі чого буде відправлена посилання для скидання пароля. Робити це не обов'язково, а от без контрольного питання продовження реєстрації неможливо.
  • П'ятий крок. На цій сторінці вам пропонують приєднатися до соціальної мережі Google . Чи приймаєте пропозицію, або відмовляєтеся від нього. Все просто і логічно.
  • Шостий крок. Тут Google пропонує отримувати розсилку з Play Market, а також включити історію пошуку. Як і в попередньому випадку, це ви все вирішуєте на свій розсуд.
  • Сьомий крок. Введення капчі. Вона проста, так що з нею впорається навіть дитина.
  • Восьмий крок. Відбувається збереження інформації. Тут же можна додати номер кредитної картки для покупки додатків.
  • Дев'ятий крок. Ви потрапили в Google Play. Тепер можете купувати додатки або завантажувати безкоштовні.

  • Так, найголовніше. Перед початком цієї процедури ОБОВ'ЯЗКОВО увімкніть Wi-Fi або 3G), так як без інтернету не зможете підключитися до маркету!