Як переключити мову на клавіатурі з російської на англійську або назад?


Сьогодні, дорогі друзі, ми розглянемо дуже цікаве питання, з якими зазвичай стикаються ті люди, які сіли за комп'ютер зовсім недавно. Мова йде про зміну розкладки клавіатури. Невеликий приклад, що б ви зрозуміли про що йде мова. Припустимо, ви друкуєте російський текст і тут з'являється необхідність надрукувати назву компанії англійською літерами. Ось тут-то вам знадобляться наші поради.

Перший спосіб

Він не представляє з себе нічого складного. Зміна мови здійснюється за допомогою клавіатури. Для цього необхідно натиснути одну з двох можливих сполучень клавіш:

 • SHIFT ALT
 • CTRL ALT
 • На деяких комп'ютерах спрацьовує перше поєднання, на інших - друге. До речі, дуже важливий момент - мова йде про клавіші, які розташовані в лівій частині клавіатури. Натискання на ті ж самі кнопки з правого боку до зміни розкладки не приведуть.

  Ви завжди можете самостійно змінити ці параметри. Для цього в нижній частині екрану знайдіть значок з мовною панеллю. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Параметри». Перед вами з'явиться вікно, в якому потрібно перейти на вкладку «Перемикання клавіатури». Тут ви можете змінювати сполучення клавіш, як це показано на скріншоті:

  Другий спосіб

  Наступний метод передбачає використання миші. Клавіатура в цьому випадку виявляється не потрібною. Подивіться в нижню частину екрану, тут ви побачите панель інструментів. В її правій частині знаходиться індикатор мовної панелі з написами RU або EN. У деяких випадках показується прапор - або російський, американський відповідно. Клікніть лівою кнопкою миші по індикатору, відкриється вікно, у якому ви зможете вибрати розкладку. Виглядає це таким чином:

  Третій спосіб

  Нарешті, ви можете встановити на свій комп'ютер програму, яка автоматично буде перемикати клавіатуру! Punto Switcher - це одне з найбільш геніальних творінь для операційних систем, створених в 21 столітті. Програма працює у фоновому режимі, проводить аналіз символів і в тому випадку, якщо поєднання набраних символів не є типовим для тієї чи іншої мови, автоматично змінює розкладку.

  У тому випадку, якщо ви написали текст з помилкою, а Punto Switcher вже встиг змінити мову введення, ви завжди можете скасувати дію натисканням на певну клавішу (за замовчуванням це Pause/Break).

  Сьогодні програма, колись створена незалежними розробниками, належить компанії «Яндекс». Поширюється абсолютно безкоштовно. Крім свого основного завдання, Punto Switcher володіє низкою інших можливостей, наприклад, виправлення часто зустрічаються помилок або навіть ведення щоденника щоденник зберігає всі набрані тексти на клавіатурі, що напевно по достоїнству оцінять ревниві чоловіки.