Завантажити Shareman для Windows


Shareman – зручна програма, що дозволяє користувачам завантажувати фільми, музику та ігри з комп'ютерів інших користувачів без необхідності реєстрації.

Програма Shareman – це поєднання менеджера завантажень і файлообмінного сервісу. За рахунок використання технології торрент-трекерів фільми і серіали в програмі фактично можна дивитися онлайн, а функція «Turbo» дозволить підвищити швидкість скачування даних .

Контент програми Shareman для Windows структурований: всі каталоги поділені на рубрики, тому Ви з легкістю знайдете фільм в улюбленому жанрі або музику в улюбленому стилі. Скачати shareman для Android. Також зможете подивитися, що найчастіше скачують інші користувачі Shareman, і що нового додали в програму за годину, день, тиждень. Підписавшись на цікаві для Вас розділи, завантаження нового контенту з цих розділів буде відбуватися автоматично, так що не доведеться шукати улюблений серіал і чекати, поки він скочується. У програмі також є рядок пошуку з можливістю виконання розширеного пошуку по всьому списку.

Скачать Shareman для Windows

У програмі Shareman також передбачений «батьківський контроль». Завдяки цій функції юні користувачі будуть мати обмежений доступ до деяких розділів програми.

Для зручності використання, в програмі є рейтингова система. Тому файли, які проглядаються найчастіше мають більш високий рейтинг і, відповідно, поміщаються на більш високу позицію в каталозі.

В програмі Ви також можете створювати свою власну колекцію фільмів, серіалів, музики і т. д., а потім відкрити до неї доступ для інших користувачів. У меню «Налаштування» є можливість самому вибрати, куди будуть зберігатися завантажені дані.

Завантажити програму Shareman, встановити і використовувати її дуже просто. Програма володіє зрозумілим російськомовним інтерфейсом. Присутній також служба підтримки, яка працює онлайн. А якщо з'явитися бажання обговорити новий фільм або серію улюбленого серіалу, то зробити це можна в чаті, який також поділений на рубрики і проглядається модераторами. Однак для його використання програма все ж попросить виконати реєстрацію.

Скачати Shareman 3 для Windows XP| 7 | 8 | 8.1 можна по посиланню на оф. сайті https://www.shareman.tv/.