Як скачати фільм швидко без реєстрації і смс

Рекламний блок

Скачать фильм быстроКоли я собі тільки підключив виділену Інтернет-лінію (було це вже досить давно), для мене було великою проблемою знайти хороший сайт для скачування фільмів. Я також не знав, яким чином можна найшвидше скачати фільм, і які для цього програми потрібні. Зараз у мене такі проблеми, природно, не виникають, тому я і вирішив написати цю статтю, щоб допомогти новачкам розібратися і не плутатися.

Почнемо з питання, як швидко завантажити фільм? Ну, природно швидкість завантаження фільму безпосередньо залежить від швидкості, яку ви замовили і оплачуєте у вашого Інтернет-провайдера. Чим більше швидкість вам виділяють, тим більше ви платите і тим швидше йде закачування, це і так всім зрозуміло.

Зменшити час закачування фільму можна за рахунок скорочення обсягу самого фільму. Тобто нам необхідно завантажити фільм в такому форматі, щоб він важив мало, але при цьому не сильно втрачає в якості. Також багато часу витрачається на пошук сайтів, з яких можна скачувати фільми. Буває, заходиш н якийсь сайт, а там поки справа дійде до закачування, потрібно купу реклами переглянути, потім ще склеювати різні частини фільму у купу і т. д. Так заради одного фільму можна витратити цілий день.

Найкраще качати фільми з торрентів. Однак на всіх ресурсах це виходить робити без проблем: то вимагають реєстрацію, то потрібно самому роздавати фільми і т. д.

Зараз я надам невеликий план дій, як скачую і дивлюся фільми я.

1. Я скачував фільми з сайту my-hit.ru. Дуже зручний сервіс, можна подивитися грамотне опис фільму, а також відгуки тих, хто вже його дивився. Бажаний фільм можна скачати в різній якості. Я зазвичай скачую DVDRip. Завантаження фільмів йде через торрент, ніякої реєстрації не потрібно. Про те, як скачувати фільми з my-hit.ru ви зможете прочитати вже там, якщо не знаєте що таке торренти.

2. Для тих, хто буде переглядати фільми на домашньому кінотеатрі з широкою діагоналлю, то вам доведеться скачувати фільм високої якості не стиснутий, щоб не псувалося враження від перегляду.

Однак, якщо ви дивитеся фільми на комп'ютері або ноутбуці, тим більше з маленькою діагоналлю, то час завантаження фільму можна суттєво зменшити за рахунок стиснення самого файлу фільму.

Справа в тому, що багато сайтів, у тому числі і my-hit.ru надають можливість переглядати фільми онлайн. Ми натискаємо на паузу, трохи подгружаем фільм і дивимося. Отож, дивимося цей фільм ми насправді зі свого вінчестера. Спочатку файл фільму у форматі .flv починає поступово викачуватися в кеш браузера, а після flash player починає його відтворювати. Якщо файл фільму у форматі .flv закачується до нас на вінчестер, то чому б нам не скопіювати його з кеша браузера і не помістити в папку з фільмами.

У підсумку виходить, що для того, щоб швидко завантажити фільм, нам необхідно:

1. Знайти потрібний фільм з можливістю онлайн перегляду.
2. Довантажити за допомогою «паузи» фільм до кінця.
3. Витягнути файл .flv з фільмом з кеша браузера.

Витягнути файл з кеша можна кількома способами. По-перше вручну, а про це я писав у статті «Як скачати відео з Ютуба». По друге можна зберегти файл з кеша за допомогою браузера Mozilla FireFox з встановленим плагіном Download helper, про даному плагіні я писав у статті «Як скачати музику з Вконтакте».

Після того, як збережіть файл .flv в потрібне місце переглядати його можна буде за допомогою KMPlayer.

Ось, в принципі і все. Сподіваюся, що інструкція не була занадто заумної.Рекламний блок