Як перезавантажити планшет?


kak-perezagruzit-planshet

Якщо вірити останнім дослідженням, то вже через кілька років планшети за популярністю можуть перевершити настільки звичні нам ПК і ноутбуки. Що ж, у цьому немає нічого дивного, бо це дійсно дуже зручний пристрій, що більшості користувачів може замінити комп'ютер.

Планшетом в більшості своїй користуватися набагато зручніше і простіше, ніж тим же персональним комп'ютером, проте і з ним можуть відбуваються незвичайні речі. Наприклад, він зависає. Виникає цілком резонне питання - що тепер з ним зробити? Адже подібна проблема відбувається вкрай рідко і користувачі навіть не знають, до яких дій їм необхідно вдаватися. Я підготував невелику і просту інструкцію по застосуванню.

Перш, ніж ми почнемо, я хочу відзначити, що практично всі з описаних мною методів підходять для будь-яких планшетів, включаючи Samsung, Lenovo, Asus, Prestigio, Acer, Huawei, Sony, Digma і т. д. Винятком, мабуть, стане лише iPad, але про нього я розповім окремо.

Перший спосіб

Отже, це один із найпростіших методів, який застосовується на більшості планшетів на базі операційної системи Android.

Натисніть на клавішу включення/виключення пристрою і утримуйте її в такому положенні, поки гаджет не вимкнеться.

Після цього можете включити його, натиснувши на ту саму клавішу. Тут є один цікавий момент: якщо у вашому пристрої є карта пам'яті, її рекомендується витягнути під уникнення втрати даних. Вставити карту можна після завантаження планшета.

Якщо пристрій часто стало зависати, виконайте скидання налаштувань (Settings - скидання - Скидання даних). Тільки не забудьте, що при цьому вся інформація з вашого пристрою буде видалена, рекомендую попередньо її зберегти.

Другий спосіб

Як правило, на недорогих, а також застарілих апаратах використовується спеціальна невелика кнопочка, захована усередині корпусу, за аналогією з роутером Wi-Fi. Для того, що б перезавантажити планшет, в цьому випадку необхідно знайти щось тонке, чим би можна було натиснути на ту кнопочку. Підійде, наприклад, олівець. Натисніть на кнопку і тримайте до того моменту, поки девайс не буде вимкнений (в деяких випадках він просто перезавантажується). Використовувати голку я не рекомендую під уникнення неприємностей.

Третій спосіб

В цьому випадку я розповім про Hard Reset, тобто жорсткої перезавантаження, при якій губляться абсолютно всі наявні у вас на планшеті дані. Тому використовувати цей спосіб можна тільки в крайньому випадку, якщо девайс завис остаточно і безповоротно, попередні методи не спрацьовують. Попередньо не забудьте вийняти карту пам'яті.

Першим ділом затискаємо кнопку увімк./викл. пристрою і кнопка регулювання гучності. Залежно від планшета, де потрібно натискати на кнопку збільшення гучності, а десь- зменшення.

У такому вигляді утримуйте кнопки протягом 10-20 секунд. Після цього гаджет швидше за все почне вібрувати, давши зрозуміти, що він знаходиться в робочому стані. Потім включиться екран, на якому ви побачите незвичайне меню. Зайдіть в розділ Settings - Format System - Reset (розділи можуть бути іншими, це залежить від моделі планшета і версії операційної системи). Через деякий час планшет почне перезавантажуватися. Відбудеться повне очищення пристрою.

Як перезавантажити iPad?

Ipad перезавантажується дещо іншим способом - рівно таким же, як і iPhone. Для цього просто натискайте кнопки Power і Home. Утримуйте їх в такому положенні протягом 10-15 секунд, після чого планшет буде перезавантажений.

*****

Якщо у вас щось не виходить, свої питання ви можете задавати за допомогою коментарів.