ІнструкціяЯк видалити профіль в Однокласниках?


Соціальні мережі дуже популярні в даний момент. Зовсім недавно користувачі мережі Інтернет активно шукали інформацію, щодо створення аккаунта, сьогодні ж багато шукають інструкцію, що дозволяє позбавитися від сторінки в соцмережі.

Зміст:


 • Видалення профілю в Однокласниках
 • Як видалити профіль в Однокласниках, якщо забув логін і пароль
 • Як видалити профіль в однокласниках, якщо він заблокований
 • Як видалити профіль в однокласниках з мобільного телефону
 • Відновлення видаленого профілю в Однокласниках

 • На перший погляд, дана процедура не повинна викликати ніяких труднощів, але присутні і підводні камені. Адже при видаленні важливо, щоб всі особисті дані були повністю стерті, інакше приватною інформацією можуть скористатися сторонні.

  как удалить профиль в одноклассниках

  Видалення профілю в Однокласниках


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Перед тим, як видалити профіль в однокласниках, варто віддати собі звіт в тому, що дії ці безповоротні. Іншими словами, якщо після закінчення деякого часу ви зміните своє рішення, то відновити сторінку буде вже неможливо.

  Якщо володієте повною впевненістю, що ця сторінка в однокласниках вам більше не знадобиться, і вся інформація, що зберігається на ньому, включаючи фотографії і особисте листування, не має цінності, Вам доведеться виконати наступні дії:

 • Зайдіть на сайт odnoklassniki.ru і, увійдіть, використовуючи свої логін і пароль.
 • Потрапивши на свій профіль, перегорніть сторінку в самий низ – де на білому тлі меню налаштувань і управління аккаунтом. Виберіть розділ «Регламент» і перейдіть в нього.как удалить профиль в одноклассниках
 • Всередині розділу «Регламент» ви побачите клікабельну кнопку «Відмовитися від послуг» - натисніть на неї.как удалить профиль в одноклассниках
 • Тепер адміністрація сайту пропонує вам форму для заповнення, в якій ви повинні якомога точніше відповісти про причини видалення облікового запису. Чесність вашої відповіді ніяким чином не вплине на результат дій.
  Просто виберіть один з найбільш підходящих пунктів. Тепер у відповідне поле введіть пароль і натисніть кнопку «Видалити».как удалить профиль в одноклассниках
 • На даному етапі операція з видалення сторінки в однокласниках вважається завершеною. Інформація облікового запису ще деякий час буде зберігатися в пам'яті соціальній мережі, а потім остаточно віддалиться.
 • повернутися до меню ^

  Як видалити профіль в Однокласниках, якщо забув логін і пароль


  Якщо звичайне видалення аккаунта в Однокласниках навряд чи зможе викликати складності, то втрата даних для входу може відчутно ускладнити це завдання.

 • починаємо процес видалення з відновлення особистих даних. Для цього переходимо на сайт odnoklassniki.ru і на сторінці, де необхідно ввести діючі логін і пароль, натискаємо на посилання «Забули пароль і логін»;
 • как удалить профиль в одноклассниках

 • тепер вам необхідно згадати номер телефону або пошту, до якої була прикріплена сторінка.
  Вказуйте тільки ті дані, до яких маєте доступ на даний момент – за вказаною адресою буде вислана інформація для відновлення. Додатково вам доведеться ввести капчу. Напишіть в полях необхідну інформацію і натисніть «Продовжити»;
 • как удалить профиль в одноклассниках

 • якщо ви все виконали вірно, розгорнеться сторінка, де зазначено, на який адреса висланий відновлювальний код. Якщо по закінченні вказаного часу-код не був висланий, запросіть його ще раз;
 • как удалить профиль в одноклассниках

 • отримавши заповітний код на відновлення профілю в Однокласниках, введіть його у вказане місце і тисніть «Підтвердити код».
  При введенні коду будьте гранично уважні – на відправлення нового коду є тимчасове обмеження і у разі неправильно введення даних, вам доведеться відкласти відновлення сторінки на кілька годин.
 • как удалить профиль в одноклассниках

  Подальші дії по видаленню сторінки в Однокласниках аналогічні діям по звичайному видалення облікового запису в соціальній мережі.

  повернутися до меню ^

  Як видалити профіль в однокласниках, якщо він заблокований

  Якщо причиною блокування аккаунта стало порушення правил сайту, але відновити його можна буде тільки за допомогою звернення в технічну підтримку сайту.

  Щоб якомога швидше зняти блокування, в листі важливо максимально точно і детально викласти всю суть виниклої проблеми.

   1

  Якщо ж причиною блокування аккаунта став злом сторінки або підозра на цей крок, то для відновлення знадобиться номер телефону, вказаний при створенні. На даний номер телефону буде висланий код, за яким ви зможете зняти блокування.

  повернутися до меню ^

  Як видалити профіль в однокласниках з мобільного телефону

  Для тих, хто хоче дізнатися, як видалити аккаунт в однокласниках з мобільної версії, є єдиний вірний відповідь – це неможливо.

  Таке обмеження викликане тим, що адміністрація сайту бажає захистити користувачів мережі від злочинних дій людей, яким випадково дістався телефон.

  Перед тим, як видалити сторінку в однокласниках з телефону, Вам доведеться виконати вхід на повну версію, тобто зайти через браузер безпосередньо на сайт. Подальші дії повністю відповідають звичайному видалення профілю в Однокласниках.  Важливо! У деяких користувачів виникає бажання видалити логін свого профілю в Однокласниках. Цю дію неможливо, проте логін можна змінити.

  Для цього зайдіть на свій аккаунт соцмережі і в випадаючому меню, розташованому під головним фото, виберіть розділ «Ще». Далі необхідно виконати перехід в пункт «Змінити налаштування» , а далі «Логін».

  Виконавши всі ці дії, тисніть «Отримати новий код». На номер телефону, який прикріплений до вашої сторінці в Однокласниках, прийде перевірочний код, ввівши який ви отримаєте можливість змінити свій старий логін на бажаний.

  как удалить профиль в одноклассниках

  Якщо ж ви більше не використовуєте номер телефону, прикріплений до профілю, то спочатку вам доведеться змінити номер. Для цього замість посилання «Отримати новий код» натисніть «Змінити номер» і далі слідуйте інструкціям.

  как удалить профиль в одноклассниках

  Також неможливо видалити профіль в Однокласниках, його можливо тільки змінити на більш підходящий для вас.

  повернутися до меню ^

  Відновлення видаленого профілю в Однокласниках

  Якщо після закінчення процедури видалення профілю в Однокласниках ви пошкодували про своє рішення, то у вас є всього 48 годин на зміну свого рішення. Відлік часу починається з моменту, коли ви підтвердили видалення профілю назавжди.

  За відведені на скасування рішення двоє діб необхідно встигнути написати в техпідтримку support@odnoklassniki.ru і пояснити проблему.