Whatsapp для комп'ютера - установка й настроювання програми для ПК


WhatsApp — впевнено набирає популярність безкоштовний месенджер для мобільних платформ. Незважаючи на орієнтованість програми на мобільні платформи, деяким користувачам ПК може знадобитися WhatsApp для комп'ютера.

Зміст:


 • Скачати й установка WhatsApp для комп'ютера
 • Авторизація облікового запису Google

 • На жаль повноцінної версії для стаціонарних платформ, і ноутбуків поки не існує, але обзавестися whatsapp для комп'ютера все-таки можна.

  fb-post  Важливо! Перед початком установки потрібно відзначити, що авторизація на персональному комп'ютері скасує авторизацію на мобільному пристрої. Тобто, одночасно використовувати один обліковий запис для ПК і мобільного пристрою неможливо.

  Обзаводиться стаціонарної версією winamp для windows 7 має сенс тим, хто багато часу проводить за комп'ютером. Для процесу встановлення і використання програми знадобиться мати акаунт Google.

  Скачати й установка WhatsApp для комп'ютера


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Щоб запустити програму на ПК знадобиться для початку завантажити і встановити емулятор платформи Android. Він може бути будь-яким, але в даній інструкції розглянемо використання Bluestacks. Для початку знадобитися відкрити сайт емулятора.

  whatsapp для компьютера

  На сайті буде кнопка для скачування емулятора, яку потрібно натиснути і вибрати місце для установки. Для зручності беремо настановний файл на робочий стіл.

  whatsapp для компьютера

  Він буде виглядати як звичайний інсталятор. При бажанні запустити процес установки можна буде навіть з браузера, до того ж завжди можна знайти whatsapp для комп'ютера на торрент.

  whatsapp для компьютера

  Після запуску програми система безпеки Windows видасть повідомлення, в якому необхідно натиснути «Запустити».

  whatsapp для компьютера

  Установка Bluestacks займе деякий час. У вітальному вікні необхідно натиснути «Продовжити».

  whatsapp для компьютера

  Потім знадобиться вибрати директорію для установки. Якщо немає ніяких причин встановлювати програму в інше місце, то можна залишити адресу за замовчуванням і натиснути «Далі».

  whatsapp для компьютера

  Для нормальної роботи додатків в емуляторі опції на зображенні внизу краще залишити активованими і натиснути «Встановити».

  whatsapp для компьютера

  Процес безпосередньої установки не забере багато часу.

  whatsapp для компьютера

  По його завершенні програвач додатків запуститься автоматично і почне синхронізацію з Google PlayMarket. Цей процес займе деякий час.

  whatsapp для компьютера

  Коли синхронізація завершиться, користувач буде перенаправлено на сторінку пошуку і завантаження додатків. Знайти цікаву додаток допоможе кнопка «Пошук». Власне, звідси і можна завантажити whatsapp для комп'ютера безкоштовно.

  whatsapp для компьютера

  В рядку запиту слід набрати назву цікавить додатки (whatsapp) і натиснути на іконку, що з'явилася в полі видачі за запитом.

  whatsapp для компьютера

  Ці дії скеровано на сторінку програми в PlayMarket. Для початку установки знадобиться натиснути кнопку «Встановити» і прийняти інформацію про дозволи програми.

  whatsapp для компьютера

  whatsapp для компьютера

  Завантаження невеликого клієнта, розрахованого на мобільні платформи відбудеться швидко, установка же практично миттєва.

  whatsapp для компьютера

  Емулятор повідомить про завершення установки повідомленням з трея. Після цього відкрити месенджер можна буде безпосередньо зі сторінки PlayMarket.

  whatsapp для компьютера

  Коли додаток встановиться знадобиться пройти повторну авторизацію за допомогою мобільного телефону. Перш за все знадобиться прийняти умови надання послуг програми.

  whatsapp для компьютера

  Потім ввести телефонний номер для процедури авторизації. По її завершенні обліковий запис на мобільному пристрої стане недоступним.

  whatsapp для компьютера

  Потім потрібно буде перевірити вірність введеного номера і підтвердити його. Якщо виявлена помилка під час введення, то потрібно натиснути «Змінити» і ввести правильний номер.

  whatsapp для компьютера

  Потім система спробує відправити СМС-повідомлення, але воно не прийде.

  whatsapp для компьютера

  Тоді буде запропонований варіант авторизації з дзвінком. Кнопка «Подзвонити мені» ініціалізує автоматичний виклик на вказаний номер телефону. Робот продиктує код, який необхідно ввести у відповідне поле для активації облікового запису.

  whatsapp для компьютера

  Потім залишиться тільки придумати нікнейм для свого аккаунта і можна приступати до роботи з додатком.

  whatsapp для компьютера  Зверніть увагу! Список контактів не імпортується з мобільного пристрою, всіх їх доведеться додавати вручну за допомогою спеціальної кнопки у вкладці «Контакти».

  whatsapp для компьютера

  Після додавання контактів до списку додаток повністю готове до роботи. Тепер всі контакти доступні з емулятора, іконка якого розташована на робочому столі (або там, куди її помістив користувач).

  whatsapp для компьютера

  На цьому інструкція про те, як whatsapp для комп'ютера скачати безкоштовно російською мовою для windows завершується. Важливо тільки правильно оцінити на якій платформі цей месенджер корисніше конкретному користувачу.

  Так як одночасно на ПК і мобільному пристрої його використовувати не вийде.

  повернутися до меню ^

  Авторизація облікового запису Google


  Щоб нормально користуватися PlayMarket необхідно авторизуватися облікового запису Google. Робиться це наступним чином: