Що за процес atieclxx.exe?

chto-za-protsess-atieclxx-exe

Уявіть, що несподівано система почала пригальмовувати при роботі. Самий вірний спосіб визначити, що саме за в цьому винна, це відкрити диспетчер завдань і подивитися на список процесів. Деякі з них дійсно можуть вантажити систему. Серед процесів ви можете помітити atieclxx.exe. Що це таке?

Процес atieclxx.exe належить програмі AMD External Events від AMD. Це файл бібліотеки драйвера відеокарт Ati Radeon. Іншими словами, якщо на вашому комп'ютері використовується відеокарта NVidia, значить, цей процес, безумовно, є шкідливим. Необхідно провести ряд дій для повного відключення і видалення даного в процесу. Для цього зазвичай буває достатньо антивіруса або безкоштовною утиліти для видалення шкідливих файлів типу Dr. Web Cureit!

Якщо ви використовуйте відеокарту Radeon і, відповідно, ЗА для неї, значить, наявність процесу atieclxx.exe вас не повинно дивувати. Згідно з рейтингом надійності, процес становить 17% небезпеки, що зовсім трохи. Це я до того, що теоретично під цим процесом може ховатися інший, шкідливий процес, але не частіше, ніж в 17% випадків.

Якщо atieclxx.exe займає багато пам'яті або вантажить процесор, швидше за все, це інший шкідливий файл, від якого треба негайно позбутися. Теоретично, звичайно, можливо, що ви використовуєте відеокарту і для неї на «слабкому» комп'ютері, де не вистачає ресурсів, але такий варіант вкрай малоймовірний.

Завершити процес можна за допомогою диспетчера завдань. Відкрийте його, виберіть процес, натисніть на праву кнопку миші і натисніть «Завершити процес».

Якщо говорити в цілому, то цього процесу боятися не варто. Але, як кажуть, довіряй, але перевіряй.