Візуальні закладки для Google Chrome


Візуальні закладки є зручним способом для використання в Інтернеті. Це зображення мініатюр сторінок сайтів, доданих в закладки. З допомогою візуальних закладок Google Chrome Ви зможете легко і швидко перейти на потрібний сайт: просто натисніть на відповідну миниатюрку, при цьому не потрібно вводити адресу в адресний рядок браузера. Якщо прості закладки розміщуються на панелі закладок, то експрес панель або панель візуальних закладок можна налаштувати таким чином, щоб вони з'являлися на сторінці браузера при відкритті нової вкладки.

Без установки візуальних закладок в браузері Google Chrome є експрес-панель, яка складається з мініатюрних зображень тих сайтів, які Ви відвідуєте найчастіше. Але на такий панелі можна закріпити потрібні сайти на постійній основі.

Для установки візуальних закладок Google Chrome натискаємо на значок «Налаштування», який знаходиться у правому верхньому куті.

Визуальные закладки для Google Chrome

Потім зліва переходимо на вкладку «Розширення».

Якщо у Вас раніше були встановлені які-небудь розширення, прокручуємо вниз і вибираємо «Ще розширення», якщо у вікні нічого немає, натискаємо «Хочете переглянути галерею?».

Відкривається магазин Chrome. У пошуковому рядку вводимо запит «Візуальні закладки» і тиснемо «Enter».

У списку знаходимо розділ «Розширення», вибираємо вподобані візуальні закладки і тиснемо «Встановити».

Далі з'являється інформаційне віконце, в якому натискаємо «Встановити розширення».

Після завершення установки потрібно натиснути на значок встановленого розширення, який знаходиться у правому верхньому куті.

На цьому закінчується встановлення візуальних закладок. Тепер відкриваємо нову вкладку, на якій вже є візуальні закладки, вибрані за замовчуванням. Додати нову закладку легко: або з допомогою « », або з допомогою маленького значка праворуч угорі.

Після натискання на « » з'являється віконце, в яке потрібно ввести адресу та назву сайту. Потім тиснемо «Додати» і у віконці з'являється мініатюрки потрібного сайту.

Якщо Ви знайшли цікаву сторінку в інтернеті та хочете додати її у візуальні закладки, просто натисніть на маленький значок праворуч угорі. Відразу відкриється сторінка з візуальними закладками, вибираєте пусте віконечко « » і тиснемо на нього, тепер сторінка додано у візуальні закладки.

Керувати закладками легко: їх можна додавати, видаляти, змінювати, перетягувати. При наведенні курсора мишки на закладку, праворуч з'являються значки: установки і видалення.

В налаштуваннях на вкладці «Основні дані» можна змінити сайт, який буде в цьому квадратику, змінити опис сайту. На вкладці «Налаштування зображення» можна завантажити інше зображення для мініатюрки візуальної закладки. Вкладка «Видалити закладку» дозволить видалити закладку. Для збереження змін повертаємося на вкладку «Основні дані» і тиснемо кнопку «Зберегти».

Зверху розташована рядок пошуку, за допомогою кнопки «змінити пошуку» можна змінити пошуковий ресурс.

Зайти в налаштування, натиснувши на значок шестерінки зліва від рядка пошуку.

На вкладці «Загальні налаштування» можна вибрати кількість закладок по горизонталі і по вертикалі, змінити кількість робочих столів. Нижче можна відзначити галочкою використання користувальницького пошуку і відкриття закладки в новій вкладці.

На вкладці «Базове оформлення» перетягуючи гурток на палітрі кольорів можна змінити фон, повзунки дозволяють змінити яскравість і радіус закруглення закладок.

На вкладці «Індивідуальний фон» можна вибрати зображення в якості фону із запропонованих, або завантажити із комп'ютера або за посиланням. Для повернення до візуальних закладок тиснемо кнопочку «Повернутися».

Ось так легко можна встановити і налаштувати візуальні закладки для Google Chrome – просто вибравши і встановивши вподобане розширення.