Як відкрити командний рядок від імені адміністратора в Windows 8


Командний рядок дозволить Вам отримати швидкий доступ до виконання команд ОС MC-DOS та інших існуючих команд, що вводяться користувачем. Щоб подивитися список часто використовуваних команд, напишіть в командному рядку help. Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про який-небудь команді, напишіть help .

Как открыть командную строку от имени администратора в Windows 8

Запустити командний рядок не складно. Натисніть комбінацію Win R, у полі «Відкрити» введіть cmd і натисніть «ОК».

Відкриється бажане вікно, тільки не всіх воно влаштує – прав адміністратора не буде. А враховуючи те, що деякі команди в цьому випадку виконуватися не будуть, давайте розбиратися, як можна запустити командний рядок в Windows 8 з правами адміністратора.

Відкрити командний рядок через Пуск. Наведіть курсор миші в лівий нижній кут екрану з'явиться вікно Пуск. Цю дію можна замінити одночасним натисканням комбінації Win Х.

Клікніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)».

Якщо Вам не дуже зручно користуватися Windows 8 без звичної кнопки Пуск, прочитайте статтю: як повернути кнопку Пуск в Windows 8.

Відкрити командний рядок через провідник. Перейдіть в будь відкрите вікно провідника.Також можна натиснути Win E, дана комбінація дозволяє відкрити папку «Комп'ютер», що аналогічно кліку по ярлику «Мій комп'ютер», в попередніх версіях ОС Windows. Відкрийте будь-який розділ жорсткого диска.

Далі клацніть по вкладці «Файл» і виберіть відкрився пункт меню «Відкрити командний рядок» – «Відкрити командний рядок як адміністратор».

Відкрити командний рядок через диспетчер завдань. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl Shift Esc, відкриється вікно «Диспетчер завдань», в якому натисніть на стрілочку «Детальніше».

Далі клікаєм по вкладці «Файл» – «Запустити нову задачу».

Тепер у полі «Відкрити» пишемо cmd і ставимо галочку навпроти пункту «Створити завдання з правами адміністратора». Натисніть «ОК».

Запуск командного рядка через пошук. Наведіть курсор мишки у правий верхній кут і виберіть в меню «Пошук».

У полі пошуку введіть «Командний рядок».

З лівої сторони з'явиться результат пошуку. Клацніть по потрібній значок правою кнопкою миші. Знизу відобразиться меню додаткових опцій. Виберіть «Запуск від імені адміністратора». В цьому ж меню можна закріпити командний рядок на початковому екрані або на панелі завдань.

Коли командний рядок буде запущена від імені адміністратора, вікно буде називатися «Адміністратор: Командний рядок», а не так, як показано на третьому малюнку.

Використовуйте будь-який з описаних способів, і у Вас обов'язково вийде запустити командний рядок в Windows 8 від імені адміністратора.

Дивимося відео: