Як видалити пошту на Яндексі?


А ви пам'ятаєте ті часи, коли люди, ледь отримали вихід в інтернеті, негайно ж бігли заводити собі поштову скриньку? Ще б, адже якихось 15 років тому було так круто ненароком заявити, що у тебе є власний e-mail... Потім часи змінилися: інтернет почав розвиватися семимильними кроками і пошту почали використовувати не тільки для листування з друзями, але і як засіб для роботи.

У багатьох користувачів накопичилося величезна кількість поштових скриньок на різних сервісах. Багато з них виявилися зовсім непотрібними, до того ж на багато e-mail сиплеться спам тоннами - для цього достатньо «засвітити» адреса пошти на якому-небудь форумі... Ось саме тому люди починають відмовлятися від поштових скриньок, хоча ресурсів, що надають віртуальні поштові послуги, вкрай невигідно, що б користувачі видаляється з системи. Але від цього, на жаль, нікуди не дітися.

Видаляємо Яндекс пошту

Yandex.ru - це найпопулярніша пошукова система в країні. Вони надає величезна кількість сервісів і послуг, серед яких найбільшою популярністю користуються «Погода», «Пробки» і, звичайно ж, «Пошта».

Сьогодні ми будемо видалити e-mail на цьому сервісі. Насправді зробити це дуже просто. Для ще більшої зручності ми покажемо весь процес в картинках.

 • Перше, що потрібно від вас, - це зайти в свій аккаунт на Яндексі. Для цього перейдіть на головну сторінку Яндекса і в правому верхньому вікні введіть свій логін і пароль. Потім натисніть на кнопку увійти і опинитеся в своєму обліковому записі, за умови, що всі дані введено вірно.
 • Опинившись всередині, дивимося в правий верхній кут - тут повинна бути кнопка у вигляді шестерні. Саме на неї вам необхідно клікнути, що з'явилося меню.
 • Натискаємо «інше». Перед вами відкрилася сторінка з численними параметрами. У лівій частині сторінки є кнопка «Вказати свої дані». Натисніть на неї.
 • Відкриється нова сторінка з персональними даними. У правій частині екрана буде посилання «Видалити обліковий запис», на яку ви повинні будете натиснути.
 • Сталося, ми на останньому етапі! Тут система попереджає вас про те, що разом з аккаунтом будуть видалені сервіси якими ви користуєтеся. Наприклад, це можуть бути Яндекс.Гроші, файли, залиті на сервіс найбільшого пошуковика Росії і т. д. Саме тому не рекомендується видаляти аккаунт цілком. Втім, це ви вирішуєте самі. На цій сторінці необхідно ввести пароль, капчу і відповідь на секретне питання. І ось тут починається найцікавіше, оскільки за статистикою більше 80% користувачів ця відповідь не пам'ятають зовсім! А без нього видалення скриньки неможливо... Наскільки нам відомо, відновити відповідь на секретне питання не можна, оскільки він необхідний навіть при заміні самого відповіді. Виходить палиця о двох кінцях. Однак якщо ви знаєте відповідь, то вам пощастило. Вводите дані на сторінці і натискаєте кнопку «Видалити обліковий запис».
 • Наостанок ви побачите запис про те, що зареєструвати свій колишній логін зможете не раніше, ніж через один місяць. Це зроблено для того, що б в наступні 30 діб ви змогли відновити пошту при бажанні. Правда, всі листи та листування з неї будуть видалені.
 • Як відновити свій пароль?

  Якщо ви не можете потрапити в e-mail, тобто забули пароль або він не підходить, то можете використовувати його відновлення. Для цього на головній сторінці натисніть на посилання «Згадати пароль» і введіть логін або адресу поштової скриньки. Тут же необхідно ввести капчу.

  Після цього система запропонує вам одне з декількох рішень. По-перше, ви можете відповісти на запитання, якщо знаєте відповідь до нього. По-друге, пароль можна відновити за допомогою мобільного телефону, якщо ви робили прив'язку номера до пошти. Нарешті, інструкцію можна отримати на резервний e-mail, якщо ви коли-небудь прописували його через налаштування.

  Для того, що б не втратити пошту, завжди прив'язуйте до телефону. Яндекс ніколи не стане слати вам спам, однак завжди допоможе у випадку проблем. Дуже шкода, що поки не введена система подвійної авторизації за допомогою мобільного телефону, як це зроблено на Gmail.com однак ми впевнені, що в недалекому майбутньому ця послуга з'явиться і тут.

  Нарешті, використовувати складні паролі. Тільки самі їх не забувайте, а записуйте на папір. У браузері не зберігайте.