Чому не працює Play Market (плей маркет) - 12 способів вирішити проблему

Рекламний блок

Питання, «чому не працює плей маркет?» знайомий багатьом користувачам даного сервісу. Іноді причиною збоїв в роботі є різноманітні технічні проблеми, або ж збої в роботі пристрою, з якого ви намагаєтеся їм скористатися.

Зміст:


 • Спосіб 1. Перезавантажте Android
 • Спосіб 2. Скиньте налаштування Google Play Market
 • Спосіб 3. Видаліть оновлення Google Play Market
 • Спосіб 4. Скиньте налаштування програми «Сервіси Google Play»
 • Спосіб 5. Активуйте «Диспетчер завантаження»
 • Спосіб 6. Видаліть Google-аккаунт
 • Спосіб 7. Несумісні додатки
 • Спосіб 8. Налаштуйте файл «hosts»
 • Спосіб 9. Скиньте налаштування Android
 • Спосіб 10. Перевірте з'єднання з Інтернетом
 • Спосіб 11. Акаунти Google відключений
 • Спосіб 12. Перевірте дату і час

 • Відповідей на це питання безліч – як і причин проблеми. Розглянемо основні проблеми та шляхи, завдяки яким можна знайти рішення.

  gplay

  Не працює плей маркет. Що робити?

  Спосіб 1. Перезавантажте Android


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Якщо перед вами постало питання, чому не працює плей маркет на андроїд, насамперед перезавантажте пристрій. Можливо, просто сталося «зависання» системи, з яким досить часто стикаються користувачі Android.

  І найдивніше, це допоможе знайти рішення в роботі Google Play, але і з багами інших сервісів. Якщо ж після рестарту дива не сталося, спробуйте інший варіант вирішення проблеми.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 2. Скиньте налаштування Google Play Market


  У більшості випадків, при виникненні проблеми — чому не працює плей маркет на планшеті, допомагає скидання налаштувань програми. Щоб видалити всю непотрібну інформацію, необхідно виконати наступні дії:

 • зайдіть в меню налаштувань вашого пристрою;
 • у меню виберіть розділ під найменуванням «Програми» або «Менеджер програм»;
 • в даному пункті меню виберіть Google Play Market;
 • коли відкриється вікно керування, натисніть кнопку «очистити кеш». У більш старих версіях Андроїд вона може називатися «Стерти дані».
 • почему не работает плей маркет

  Бажано після очищення кешу ще виконати перезавантаження пристрою, система швидше «побачить» внесені зміни. Звичайно, після виконання усіх цих операцій, проблема з плей маркетом вирішується.

  Якщо ж бажаний результат не досягнутий, спробуйте застосувати наступний пункт.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 3. Видаліть оновлення Google Play Market

  Спочатку дії абсолютно аналогічні попереднім пунктом, тільки замість «очистити кеш», необхідно натиснути «Видалити оновлення». Це допоможе повернути сервіс в стартовий стан.

  Якщо проблема полягає в тому, що нещодавно вийшло оновлення має деякі недоробки, або ваш пристрій з якихось причин «не тягне» це оновлення, питання вирішиться.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 4. Скиньте налаштування програми «Сервіси Google Play»

  Так, відповіддю на запитання «не працює плей маркет що робити?» може стати скидання налаштувань Сервіси Google Play. Щоб виконати цю операцію, необхідно виконати наступні дії:

 • зайти в меню «Налаштування»;
 • відкрити розділ «Додатки» або «Менеджер програм»;
 • вибрати пункт «Сервіси Google Play»;
 • відкрити меню програми, клікнувши на нього, і натиснути «очистити кеш».
 • почему не работает плей маркет

  повернутися до меню ^

  Спосіб 5. Активуйте «Диспетчер завантаження»

  Можливо, проблеми в роботі Play Market виникли із-за того, що ви відключили сервісне додаток «Диспетчер завантаження».

  Щоб зайти в меню даного сервісу знову відвідайте меню налаштувань пристрою, перейдіть за допомогою свайпа в його розділу «Все» і виберіть потрібний пункт. Якщо додаток зупинено, натисніть кнопку «Включити».

  почему не работает плей маркет

  Після цього спробуйте перезавантажити пристрій і перевірте правильність роботи Play Market.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 6. Видаліть Google-аккаунт  Важливо! Видалення облікового запису може призвести до втрати важливої та потрібної інформації, тому попередньо бажано зробити синхронізацію даних, простіше кажучи, створити їх резервну копію. Потрібно потрапити в меню налаштувань і виберіть у ньому розділ «Облікові записи». У меню, виберіть свій обліковий запис.

  почему не работает плей маркет

  Тепер перед Вами відкриється потрібне нам меню синхронізації. Клікніть на поштову скриньку.

  почему не работает плей маркет

  Тепер потрібно вибрати всі ті пункти, які Ви бажаєте синхронізувати. Найчастіше роблять резервні копії Контактів і особистої інформації, що зберігається у пристрої. Просто натисніть на потрібний вам розділ.

  Якщо вважаєте, що інфа, наявна в телефоні або планшеті, важлива, то натисніть на кнопку «Опції» і виберіть там «синхронізувати», це допоможе зробити резервну копію всіх додатків одночасно.

  почему не работает плей маркет

  Потім легко видалити свій Google-аккаунт. При повторному вході на нього пристрій неодмінно запропонує відновити дані з резервної копії.

  Повертаємося до проблем в роботі плей маркету – виконавши синхронізацію, знову поверніться в попереднє меню і, замість «синхронізувати», виберіть «видалити». Підтвердіть дію. перезавантажте пристрій і знову увійдіть до облікового запису.

  Видалення та відновлення облікового запису допоможе з проблемами, пов'язаними з роботою додатків Google. Якщо ж плей маркет раніше не радує хорошою роботою, спробуйте наступний пункт.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 7. Несумісні додатки

  Деякі програми, самостійно встановлені користувачем, здатні впливати на роботу Play Маркету, аж до його блокування. Список таких програм достатньо широкий.

  Найчастіше «шкідником» виявляється популярний Freedom, що дозволяє здійснювати внутрішньоігрові покупки безкоштовно.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 8. Налаштуйте файл «hosts»

  Якщо на вашому пристрої встановлено Freedom, і ви підозрюєте, що саме воно стало причиною збоїв в роботі плей маркету, то цей пункт буде вам точно цікавий.

  Зайдіть в меню налаштувань і розділі «Диспетчер програм» - Встановлені, виберіть «Freedom». У меню програми натисніть на кнопку «Stop», а потім видаліть додаток.

  Дуже важливо дотримати всі рекомендації – спочатку зупинити і тільки потім видалити.

  Перезавантажте пристрій і знову перевірте «працездатність» плей маркету. Без змін? Тоді переходьте до наступного пункту рекомендацій.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 9. Скиньте налаштування Android

  Скидання всіх параметрів, які зберігаються в пам'яті гаджета – це досить радикальне дія, однак, найчастіше воно допомагає успішно вирішити багато проблем в роботу додатків і системи в цілому.

  Для цього перейдіть в меню налаштувань Андроїд і виберіть розділ «Відновлення та скидання». В даному розділі підтвердіть дію «Скидання».

  почему не работает плей маркет

  Бажано, перед виконанням цієї дії переконатися, що синхронізація даних виконана успішно. Що стосується інформації, що зберігається на карті пам'яті, то вона «не постраждає».

  Перезапустіть пристрій і відновите дані з запасний копії.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 10. Перевірте з'єднання з Інтернетом

  Можливо, проблеми в роботі плей маркету полягають в банальній відсутності з'єднання з інтернетом. Перевірте якість зв'язку. Можна виконати перезавантаження роутера.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 11. Акаунти Google відключений

  Іноді причина неполадок криється в тому, що акаунт Google відключений. Зайдіть в потрібний розділ меню, якщо додаток облікових записів Google відключено, активуйте його.

  повернутися до меню ^

  Спосіб 12. Перевірте дату і час

  Якщо постійно вискакує «Підключення немає», але при цьому в якості з'єднання з Інтернетом ви впевнені, перевірте, чи правильно встановлені на пристрої дата і час.

  Рекламний блок