Як відключити захисник Windows - все про комп'ютери


Захисник Windows або Windows Defender це утиліта від компанії Microsoft, розроблена для захисту операційної системи від шкідливого програмного забезпечення. Починаючи з Windows XP, дана утиліта вбудовується в усі версії Windows.

У деяких випадках, наприклад, після установки іншого антивіруса, виникає необхідність відключити Захисник Windows. У даній статті ми розповімо про те, як відключити захисник Windows через Панель управління і Служби.


Для того щоб відключити Захисник відкрийте Панель управління і перейдіть в режим відображення «Дрібні значки». Після цього в списку компонентів знайдіть Захисник Windows.

Після запуску Захисника Windows відкрийте розділ «Програми».

Далі натисніть на кнопку «Параметри».

Після цього перейдіть в розділ налаштувань «Адміністратор» і зніміть позначку навпроти пункту «Використовувати цю програму».

Для того щоб зберегти налаштування натисніть на кнопку «Зберегти». Всі після цього Захисник повністю відключений.

Також ви можете вимкнути Захисник Windows через Служби. Для цього відкрийте меню Пуск або стартовий екран (якщо у вас Windows 8) і введіть команду services.msc. Після цього перед вами відкриється вікно зі службами. Тут потрібно знайти службу «Захисник Windows».

Відкрийте властивості служби «Захисник Windows» і змініть тип запуску служби з «Автоматично» на «Вимкнено».

Після цього натисніть на кнопку «Зупинити» і збережіть налаштування, натиснувши на кнопку «Ок». Все, після відключення служби Захисник Windows перестане працювати, і буде повністю відключений.