Як зробити ISO - образ- все про комп'ютери


ISO образ це файл з розширенням ISO в якому зберігається містяться файли і папки. Як правило, ISO файл створюють у процесі копіювання оптичного диска за допомогою спеціальних програм. Але, ISO файл можна створити і без оптичного диска. У даній статті ви дізнаєтеся, як зробити ISO-образ з реального оптичного диска, а також без нього.


Як зробити ISO-образ з реального диска

Для того щоб зробити ISO-образ з реального диска нам потрібен комп'ютер з дисководом, оптичний диск і програма для створення образів. Існує безліч різних програм для створення образів. Найбільш популярними платними програмами такого роду є UltraISO, Alcohol 120%, Ashampoo Burning Studio і DAEMON Tools Pro. Серед безкоштовних програм найбільшою популярністю користуються DAEMON Tools Lite, Ashampoo Burning Studio FREE, CDBurnerXP і ImgBurn.

У даній статті ми розповімо про те, як зробити ISO-образ на прикладі безкоштовної програми ImgBurn. Ця програма має мінімум функцій і дуже простий інтерфейс, а значить, її зможе навіть початківець користувач.

Вставити оптичний диск в дисковод і запустите програму ImgBurn. У вікні, натисніть на кнопку «Create image file from disk».

Після цього перед вами з'явиться вікно для створення ISO-образу з оптичного диска. Тут потрібно вибрати дисковод, який буде використовуватися для створення дисків.

А також вказати папку, в яку буде збережений ISO образ.

Після вибору дисковода і папку для збереження можна запускати процес копіювання диска ISO образ. Для цього потрібно натиснути на кнопку в нижній частині вікна.

Далі відкриється вікно, в якому буде відображатися процес копіювання диска ISO образ.

Після закінчення цього процесу у вказаній вами теці буде лежати ISO образ диска.

Як зробити ISO-образ з файлів

Для того щоб зробити ISO-образ просто з файлів без використання реального компакт диска вам знадобиться програма UltraISO. Дана програма є платною і коштує близько 30 доларів. Перед покупкою ви можете ознайомитися з пробною версією.

Щоб зробити ISO-образ з файлів, запустіть програму UltraISO і додайте потрібні файли в головне вікно програми.

Після додавання файлів, відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Зберегти як».

Далі програма запропонує вибрати папку ISO образу.

Після вибору папки запуститься процес збереження файлів у форматі ISO образу.

Після закінчення цього процесу в обраній папці буде лежати ваш ISO образ.