Як написати корінь на клавіатурі - все про комп'ютери

Рекламний блок

Дуже часто при наборі текстових документів виникає необхідність написати символ, якого немає на клавіатурі. Наприклад, не рідко виникає необхідність написати корінь або знак градуса. У даній статті ми розглянемо кілька способів, як можна написати корінь на клавіатурі або без її використання.


Якщо вам потрібно просто поставити знак корінь, то це робиться досить просто. Для цього потрібно скористатися комбінацією клавіш ALT 251. Дана комбінація клавіш натискається наступним чином: спочатку затискаєте клавішу ALT на клавіатурі, а потім, утримуючи ALT набираєте число 251 на додатковому цифровому блоці (під клавішею Num Lock).

Треба відзначити, що число 251 потрібно набирати саме на додатковому цифровому блоці, а Num Lock включений. Інакше комбінація клавіш ALT 251 не спрацює. На скріншоті внизу показаний індикатор повідомляє, що Num Lock включений.

Крім цього ви можете скористатися програмою «Таблиця символів», яка є в будь-якій версії Windows. За допомогою цієї програми можна вставити в текст знак корінь або будь-який інший символ. Для того щоб запустити Таблицю символів» натисніть Windows-R і у вікні, що відкрилося, виконайте команду «charmap.exe».

Або скористайтесь пошуком в меню «Пуск» і введіть пошуковий запит «таблиця символів».

Після відкриття «Таблиці символів» вам потрібно знайти знак корінь, натиснути на кнопку «Вибрати», а потім на кнопку «Копіювати». В результаті вибраний вами символ буде скопійований в буфер обміну, і ви зможете вставити його в потрібне місце вашого тексту за допомогою комбінації клавіш CTRL-V або за допомогою команди «Вставити».

Якщо ви набираєте текст у Word, то ви можете написати знак корінь з допомогою вбудованого редактора формул. Для цього потрібно перейти на вкладку «Вставка», відкрити там меню «Формула» і вибрати «Вставити нову формулу».

В результаті, в тому місці, де був встановлений курсор миші з'явиться рамка, підписана як «Місце для формули».

Після цього потрібно перейти на вкладку «Конструктор» і списку доступних символів вибрати знак корінь.

Якщо все було зроблено правильно, то в рамці для формул з'явиться знак корінь.

Рекламний блок