Як зарезервувати windows 10, якщо немає значка: способи вирішення проблеми - комп'ютерна діагностика


Тільки використовуючи ліцензійне програмне забезпечення можна бути впевненим у стабільній роботі комп'ютера, так як піратські версії часто дають збої і навіть містять віруси. Не так давно, влітку, вийшла нова операційна система Windows 10, вартість якої понад 100 доларів. Купити ОС за таку суму може дозволити собі не кожна людина, тому розробники вирішили порадувати своїх клієнтів і надати унікальну можливість. Будь-який власник пристрою на ліцензійної операційної системи Windows 7 або 8 може безкоштовно оновитися до Windows 10. Для цього потрібно лише натиснути на відповідну іконку внизу екрану і провести резервування. Звучить просто, але є одна проблема. Деякі користувачі відзначають, що у них немає значка Windows 10, хоча ліцензійна система.


Значок Get Windows 10 скорочено GWX


Зміст статті:

 • 1 Що робити, якщо не з'являється значок Windows update 10?
 • 2 Чому не з'являється оновлення?
 • 3 Як отримати значок резервування?
 • 4 Висновок

 • Що робити, якщо не з'являється значок Windows update 10?

  Людям, які зіткнулися з цією проблемою, перш за все слід переконатися в автентичності своєї операційної системи і перевірити, актуальність ліцензії. Якщо все в порядку, але значка оновлення немає, можна спробувати такі способи.


  Для початку потрібно встановити все, що пропонується в «Центрі оновлення ОС». Зробити це можна, зайшовши в Цей комп'ютер – Властивості. Там потрібно буде перейти в Центр оновлень, де зазвичай пишеться, чи є нові апгрейди. Саме вони можуть бути причиною того, що не з'являється значок Windows 10. Встановивши їх, якщо такі є, слід перезавантажити комп'ютер і почекати, поки все автоматично завантажиться. Після цього можна вийти на робочий стіл і перевірити наявність іконки для резервування. Якщо не з'явився значок оновлення до Windows 10, рекомендується перейти до наступного способу.

  Може статися так, що іконка просто прихована і тому не відображається. Щоб все виправити і отримати бажане оновлення, потрібно зайти в Панель управління і знайти там пункт «Значки області сповіщення». Зайшовши в нього, слід пошукати рядок під назвою GWX, що означає get Windows 10. Якщо такий є, і в розділі «поведінка» пишеться, що значок і приховані повідомлення, то потрібно змінити налаштування на «Показати значок і попередження». Після цього потрібна іконка повинна з'явитися.
  Чому не з'являється оновлення?

  Багато користувачів, яким не пощастило зіткнутися з цією неприємністю, відразу ж починають шукати способи розв'язання, не розібравшись у причинах помилки. Цілком можливо, що get Windows 10 немає значка з конкретної причини, яку можна усунути, або не можна.


  Іконки може не бути через:


 • Невідповідності системних вимог комп'ютера тим, що потрібні для функціонування Windows 10. Таке може статися, якщо електронний пристрій старе або має низькі технічні характеристики. Тут вихід один – купити новий комп'ютер.
 • На пристрої встановлена піратська версія ОС або ж версія операційної системи нижче 7. В цьому випадку простіше придбати найновішу версію Windows.
 • Відсутнє підключення до мережі або ж присутні серйозні неполадки. Щоб вирішити дану проблему, варто спробувати відключитися і знову підключитися до інтернету. Іноді це допомагає.
 • На комп'ютері є пристрої, до яких не готові драйвера. Якщо це ваш випадок, то слід просто чекати, поки розробники все підготують і самі проінформують про можливості провести резервування.
 • Відключено автоматичне оновлення ОС. Саме це може стати причиною того, що немає значка отримати Windows 10. Для виправлення цієї проблеми слід дозволити автоматичну установку оновлень і перезавантажити комп'ютер.
 • Рекомендується перевірити на офіційному сайті Microsoft сумісність вашого пристрою з новою операційною системою. Там є відповіді на типові питання щодо резервування та відсутність значка.

  Як отримати значок резервування?

  Отримати значок може виявитися не так просто, як хотілося б. Якщо є проблеми, які не можна усунути, то краще відмовитися від ідеї отримати нову версію. У разі якщо винна відсутність потрібного оновлення, можна за допомогою скрипта виправити проблему, пов'язану з тим, що немає іконки Windows 10. Завантажити його можна на офіційній сторінці компанії Microsoft в розділі технічної підтримки. Називається він win10fix_full.bat.

  Суть цього способу полягає в тому, що скрипт самостійно перевірить наявність необхідного оновлення і проведе виправлення. Зазвичай, після цього бажана іконка з'являється.

  Якщо навіть після скрипта не з'являється значок зарезервуйте Windows 10, притому, що ніяких причин для цього не виявлено, можна спробувати отримати нову ОС без використання спеціальної іконки. Замість того, щоб задаватися питанням, чому сталася помилка, краще завантажити офіційну програму Windows 10 Installation Media Creation Tool і запустити. Якщо на комп'ютері встановлена ліцензійна ОС, і він відповідає мінімальним вимогам, то вже менше ніж через годину на ньому буде встановлена нова ОС. При бажанні можна буде протягом 30 днів повернути собі колишню версію ОС, якщо нова чимось не сподобається.

  Висновок

  Як зарезервувати Windows 10, якщо немає значка, питання, яке не має однозначної відповіді. Якщо є вільний час варто перепробувати всі способи розв'язання проблеми, описані у цій статті, або ж спробувати встановити операційну систему без іконки. У крайньому випадку можна звернутися за допомогою до фахівця щодо того, що немає значка update 10, або не мучитися і придбати ліцензійну версію нової ОС.