Як грати в Splix.io без лагів - комп'ютерна діагностика


Здається, браузерні ММО гри переживають період свого розквіту. Agar.io, Slither.io, Wings.io та інші вже підкорили серця мільйонів гравців, а нещодавно на огляд користувачам постала нова гра цього жанру - splix.io. На жаль, ця гра досить сильно лагает, і в цій статті я розповім, як грати splix.io без лагів.


Браузерна гра Splix.io


Зміст статті:

 • 1 Опис Splix.io
 • 2 Основна причина лагів splix.io – недолік серверів
 • 3 Поради щодо зменшення лагів у Спликс
 • 4 Висновок

 • Опис Splix.io

  Своїм геймплеєм гра splix.io схожа на інших популярних представників цього ігрового жанру. Вам належить управляти змійкою і розширювати свою територію з початкового квадрата. Виходячи з свого квадрата, ви малюєте собою замкнутий простір, де початок і кінець – це ваша базисна територія. Таким чином, контрольована вами місцевість, що має ваш колір, збільшується в розмірі. Якщо гра splix.io не лагает в неї можна з цікавістю грати кілька годин.


  Ваша мета в Splix.io – завоювати всі ігрове поле, і перемогти всіх наявних конкурентів.


  Захоплення територій в Splix.io


  При цьому ваші вороги не дрімають, і в процесі захоплення території ви повинні стежити, щоб у ваш хвіст не врізався ваш суперник, інакше ви тут же загину. Тому не потрібно бути занадто нахабним, і прагнути урвати побільше території.

  Гра Splix.io доступна як на ПК в браузері онлайн, так і для платформ Android і iOS. Управління в грі здійснюється курсорними клавішами.


  Основна причина лагів splix.io – недолік серверів

  Після своєї появи splix.io заслужила безліч закидів в гальмах і великій кількості лагів, що перешкоджають нормальному ігрового процесу. Розробники продукту пояснюють це малою кількістю серверів (місяць тому їх було всього чотири – в Амстердамі, Франкфурті, Нью-Йорку і Сан-Франциско), відповідно, до обмеженого числа діючих серверів додається ще і їх віддаленість від російського користувача, що позначається на швидкості пінгу ігрового сервера.


  Незважаючи на те, що розробник обіцяє з часом виправити проблему з зависаннями лагами і в splix.io, прогрес поки не так помітний. Тим не менш, існують кілька порад, здатних зменшити лаги в splix.io.


  Прибираємо лаги в Спликс


  Поради щодо зменшення лагів у Спликс

 • Після того, як ви загинули, оновіть свій браузер. Після вашої смерті в грі splix.io натисніть клавішу F5 або значок оновлення поточної сторінки, і лише потім починайте нову гру. Це дозволить почати гру з мінімальною довжиною пінгу.
 • Вимкніть всі доповнення і розширення браузера. Це програми постійно надсилають дані на різні сервера, і можуть викликати лаги вашого браузера. Не видаляйте їх, а просто відключіть на час гри.
 • Закрийте інші програми і вікна крім Splix.io. Якщо ви завантажуєте що-небудь, або слухаєте музику онлайн, це споживає ваш інтернет-трафік і може викликати лаги в грі. Закриття працюючих додатків може дати хороший ефект зменшення лагів.
 • Грайте гру в режимі інкогніто. Splix.io зберігає дані у вашому браузері, і граючи в режимі інкогніто ви зможете зберегти невелику частину вашого інтернет-трафіку, зробивши splix.io трохи швидше.
 • Спробуйте змінити браузер. Найбільш оптимальним для таких ігор вважається Гугл Хром, спробуйте його в роботі.
 • Висновок

  Фіксуючи наплив користувачів з Росії, розробники Splix.io обіцяють організацію нових серверів в Європі, ближче до РФ. Тим не менш, на даний момент поліпшити ситуацію з лагами можна скориставшись наведеними мною радами, а якщо якість геймплея все одно не на висоті, то можна, лише порадити почекати, поки розробник відкриє нові сервера для російського користувача.