Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1 що робити - комп'ютерна діагностика


Дехто з фанів популярної World of Tanks при запуску улюбленої гри можуть зіткнутися з помилкою «Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1». В даному матеріалі я розповім, що це за помилка game resource path does not exist, коли вона виникає і як її виправити.


Помилка в World of Tanks


Зміст статті:

 • 1 Сутність проблеми
 • 2 Як виправити помилку Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1
 • 3 Висновок

 • Сутність проблеми

  За дані про структуру та шляхи знаходження файлів в грі World of Tanks відповідає файл paths.xml. Якщо з якихось причин шлях до файлу в paths.xml вказано невірно, або, навпаки, шлях прописаний правильно, але сам файл за вказаною адресою не існує (або він пошкоджений), то користувач отримає Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1 (або подібну їй) помилки.


  Така ситуація виникає, зазвичай, внаслідок некоректної установки самої гри або одного з її оновлення, коли ігровий архів був або недовантажений або пошкоджений.

  Користувачі також називають використання програми WOT Tweaker однією з причин виникнення проблеми (нагадаю, що програма дозволяє істотно підвищити ігровий FPS у грі, а розплатою за це може стати збільшення кількості ігрових помилок).

  Як виправити помилку Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1

  Існують кілька способів виправити помилку Game resource path does not exist res mods. Я б радив звернути увагу на наступні рішення.


  Рішення 1. Спробуйте створити порожню папку за даною адресою. Зайдіть в директорію гри WOT, потім перейдіть в папку res_mods, і створіть в ній порожню директорію 0.9.15.0.1.


  Рішення 2. Видаляємо проблемну рядок. В директорії гри знаходимо описаний мною вище файл paths.xml відкриваємо його блокнотом, натискаємо комбінацію клавіш Ctrl F (пошук) і шукаємо згадка проблемного файлу (0.9.15.0.1). Видаляємо рядок з цим згадкою, зберігаємо зміни і виходимо з редактора.

  При цьому врахуйте, що хоча цей спосіб досить простий і ефективний у вирішенні проблеми Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1, видалення такого рядка може мати непередбачувані наслідки.

  Рішення 3. Встановлюємо автоматичну перевірку цілісності клієнта

  Цей варіант краще застосовувати на базовому ігровому клієнта, без будь-яких встановлених модів, інакше лаунчер замість докачки відсутніх файлів (зі сховища Wargaming) буде скачувати заново весь клієнт, а це нам не потрібно.

  Тиснемо правою клавішею миші на ярлику WOT Launhcer (на робочому столі), в полі «Об'єкт» в кінці дописуємо -integrity_default_client, повна рядок повинен виглядати так, як описано нижче:

 • Тепер при кожному запуску лаунчер він буде перевіряти цілісність структури ігри та завантажувати відсутні елементи.
 • Якщо ви захочете це припинити, тоді завжди можна буде повернути стан рядка «Об'єкт» до внесених вами змін.


  Ярлик WOT Launhcer


 • Рішення 4. Перевстановіть ігровий клієнт. Зайдіть на ігровий портал, скачайте найсвіжішу версію ігрового клієнта, і встановіть його на свій ПК;

  Рішення 5. Напишіть листа в Службу підтримки користувачів. Напишіть листа розробникам в Центрі підтримки, вам обов'язково допоможуть.

  Висновок

  У більшості випадків помилка Game resource path does not exist res mods 0.9.15.0.1 виникає внаслідок некоректної оновлення клієнта гри, некоректної установки або пошкодження ігрового архіву. Для її усунення буде досить просто видалити проблемну рядок, встановити автоматичну перевірку цілісності клієнта або просто перевстановити ігровий клієнт з нуля. Спробуйте – і ви зможете ефективно вирішити описану мною проблему.