Як зробити зміст Word автоматично - все про комп'ютери

Для багатьох типів текстових документів необхідно змісті, у якому буде зазначено, на якій сторінці починається кожен розділ документа. Створювати таке зміст вручну не сама приємна робота, особливо якщо в документі велику кількість сторінок і заголовків.

На щастя, для вирішення цієї задачі в редакторі Word передбачена спеціальна функція, яка дозволяє значно спростити роботу. Зараз ви дізнаєтеся, як зробити зміст Word автоматично. Стаття буде актуальною тільки для сучасних версій Word, таких як Word 2007, 2010, 2013 і 2016.


Для того щоб зробити зміст у Ворді в автоматичному режимі, ваші заголовки повинні бути розмічені за допомогою стилів. Наприклад, для великих заголовків, які позначають початок нового розділу, потрібно використовувати стиль «Заголовок 1», а для підзаголовків, які позначають підрозділи, потрібно використовувати стиль «Заголовок 2» або «Заголовок 3». Розмітка заголовків за допомогою стилів робиться дуже просто. Все що вам потрібно зробити, це виділити текст, який повинен стати заголовком, і натиснути на відповідний стиль. Список стилів знаходиться на вкладці «Головна» в блоці налаштувань «Стилі».

Таким чином потрібно розмітити всі заголовки і підзаголовки, що знаходяться у вашому документі. Після того, як всі заголовки будуть розмічені за допомогою стилів, ви зможете зробити автоматичне зміст. Для цього потрібно встановити курсор там, де повинна знаходиться ваше зміст, перейти на вкладку «Посилання», натиснути на кнопку «Зміст» і в контекстному меню вибрати пункт «Авто збиране зміст 1».

Після того, як ви виберіть «Авто збиране зміст 1», в тому місці, де був встановлений курсор з'явиться рамка, всередині якої буде знаходитися автоматичне зміст.

В заголовку автоматичного змісту є кнопка «Оновити таблицю». Ця кнопка дозволяє автоматично оновлювати інформацію у змісті. Ця функція дозволяє оновити назви розділів і номери сторінок. Це знадобиться якщо ви вирішите відредагувати документ вже після того як зробите зміст.

Треба зазначити, що використання стилів змінює шрифт заголовка і його колір. Якщо вийшла дизайн заголовків не підходить для вашого документа, то ви можете його редагувати за допомогою кнопки «Змінити стилі». Наприклад, для того щоб вибрати інший набір кольорів для заголовків, натисніть на кнопку «Змінити стили», виберіть пункт меню «Кольору».

Якщо автоматично створюється зміст вам не підходить, то ви можете зробити його вручну. Для цього потрібно перейти на вкладку «Посилання», натиснути на кнопку «Зміст» і в меню вибрати «Ручне зміст».

В результаті в тому місці де був встановлений курсор з'явиться зміст, яке потрібно буде заповнити вручну.