Office для планшетів з Android тепер доступний для всіх

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2015/01/Word-Android.png?34342c[/img]

У листопаді Microsoft запустила реєстрацію для бажаючих спробувати попередню версію Office для планшетів з Android. Інакше кажучи, для того, щоб протестувати популярний офісний пакет, користувачі повинні були отримати запрошення, а для цього потрібно взяти участь в онлайн-опитуванні. Однак тепер, з-за великого інтересу користувачів, попередні версії офісних додатків для Android тепер доступні кожному в Google Play.

Компанія постаралася надати підтримку нової платформи Android 5.0 Lollipop, що порадує тих, у кого вже є планшет під управлінням цієї версії. Тим не менш, Microsoft відзначає, що ніяких оптимізацій спеціально для Lollipop все ще немає. Також компанія підкреслює, що програмне забезпечення працює найкраще на планшетах, які оснащені екранами з діагоналлю від 7 до 10 дюймів, процесорами ARM, 1 Гб оперативної пам'яті і працюють під управлінням Android 4.4.x.

Софтверний гігант закликає людей, які встановили Office for Android, висловити свою думку про його можливості в різних соціальних мережах. Фінальне видання, яке також буде доступно безкоштовно, очікується пізніше в цьому році.

На закінчення відзначимо, що Preview-версії Word і Excel можна завантажити тут і тут відповідно, а PowerPoint доступний за цим посиланням.