Додаток Origin необхідно для гри, але воно не встановлено - комп'ютерна діагностика


Деякі з користувачів ПК при запуску ряду ігор (часто з допомогою ігрового клієнта «Origin») можуть зіткнутися з появою повідомлення «Програма Origin необхідно для гри, але воно не встановлено». Сама гра при цьому відмовляється запускатися, хоча ігровий клієнт «Origin» цілком міг бути встановлений на основі ПК. Що ж робити в даній ситуації? У цій статті я розповім, у чому суть даної проблеми, а також поясню, як виправити цю помилку на вашому ПК.


Вибачте, сталася помилка Origin


Зміст статті:

 • 1 Причини помилки в Origin
 • 2 Як виправити «Додаток Origin необхідно для гри, але воно не встановлено»
 • 3 Висновок

 • Причини помилки в Origin

  Як відомо, ігровий клієнт «Origin» є інструментом цифрової дистрибуції компанії «Electrinic Arts», з допомогою якого всі охочі можуть придбати ряд ігор даної компанії, а також завантажити їх на свій ПК (Battlefield 1-4, FIFA 12-16, FIFA Manager 12-14, Mass Effects, Need for Speed і ряд інших). За задумом компанії EA, клієнт «Origin» закликати стати повноцінним конкурентом для популярного ігрового клієнта «Steam», пропонуючи клієнтові не тільки можливість купувати і скачувати ігри онлайн, але і гарантувати можливість автооновлення ігор, збереження ігрового прогресу в хмарному сховищі, а також даючи можливість для спілкування гравців у вбудованому чаті «Origin».


  Таким чином, при запуску згаданих і ще ряду перерахованих ігор їх ліцензійні версії можуть вимагати наявності на ігрового комп'ютера клієнта «Origin». При відсутності оного на комп'ютері, некоректному зломі гри піратами і ще низці проблем суміжних проблем може виникати розглянута мною помилка «Додаток Origin необхідно для гри, але воно не встановлено».


  «Origin від Electronic Arts


  Як виправити «Додаток Origin необхідно для гри, але воно не встановлено»

  Для вирішення проблеми під час ігор «Додаток Origin необхідно для гри, але воно не встановлено» спробуйте наступне:

 • Запускайте гру від імені адміністратора. Для цього клікніть правою клавішею миші на запускається файл гри (наприклад, bf4.exe), в меню виберіть «Властивості», потім «Сумісність», і поставте галочку поруч з опцією «Запуск від імені адміністратора». Те ж саме виконайте щодо іконки запуску клієнта «Origin» на робочому столі;


  Запускаємо програму від імені адміністратора


 • Переконайтеся, що у вас інстальовано найновішу версію клієнта «Origin».
 • Виберіть оригінальний клієнт «Origin» в папку з грою (додаток origin скачати можна звідси), а потім спробуйте запустити гру. Якщо гра не запускається – йдемо далі;
 • Якщо у вас піратська версія гри, і остання при запуску вимагає установку «Origin», спробуйте використовувати інший крек даної гри, або альтернативний пак гри;
 • вимкніть антивірус при запуску гри (або внесіть папку з грою в винятки антивірусної програми).
 • Якщо дані способи не допомогли, повністю видаліть гру і клієнт «Origin» з вашого комп'ютера, включаючи папки з вмістом по шляху:


  C:\Users\(user name) \AppData\Local\Origin\Origin;
  C:\Users\(user name)\AppData\Roaming\Origin;
  C:\ProgramData\Origin


  Остання папка може мати «невидимий» статус, тому включіть в вашому файловому менеджері відображення прихованих і системних файлів для видалення даній директорії.

  Також рекомендується встановити всі оновлення для вашої ОС, найсвіжіші версії NET Framework і DirectX, і почистити вашу систему за допомогою CCleaner. Після проведення даних процедур знову встановіть клієнт і ігрову програму, а потім спробуйте запустити її.


  Встановіть свіжі версії NET Framework і DirectX на ваш комп'ютер


  Висновок

  Досить ефективним рішенням проблеми «Додаток Origin необхідно для гри, але воно не встановлено» є установка клієнта «Origin» і самої гри в одну і ту ж папку жорсткого диска. Якщо цей спосіб виявився неефективним, тоді спробуйте інші, перераховані вище, поради, вони допоможуть вам запустити потрібну гру від компанії «Electronic Arts» на вашому ПК.