: Що робити, якщо Айфон сильно нагрівається - комп'ютерна допомога

Компанія Apple випускає дуже надійну і якісну техніку. Тим не менш, у неї є свої слабкі місця, і вона іноді все ж виходить з ладу.

Одна з найчастіших проблем, що виникають з різних причин – це сильний нагрів Айфона. При виникненні подібного явища бажано максимально швидко виявити і усунути причину, так як нагрів негативно позначається на роботі апарату.


Причини нагрівання і вирішення

Розібратися, чому відбувається сильне підвищення температури корпусу розглянутого пристрою, часом буває досить непросто.


Фото: серія Айфон


Дане явище найчастіше супроводжує наступних подій:

 • зарядці акумуляторної батареї;
 • процесу виконання різних завдань;
 • в режимі очікування;
 • після виконання оновлення операційної системи;
 • під час ігор.
 • Якщо надмірно високого підвищення температури пристрою супроводжують зазначені вище події, то вирішити проблему у більшості випадків можна самостійно.


  Відео: Apple iPhone 4 не включається,гріється

  При зарядці

  Дуже часто апарат розглянутого типу починає дуже сильно нагріватися саме в процесі зарядки.

  Причин тому може бути декілька:

 • некоректно встановлене програмне забезпечення;
 • підвищена напруга електромережі;
 • апаратна несправність – зарядки або ж самого телефону, батареї.


  Фото: несправна батарея


 • Дуже часто причиною високої температури корпуса в процесі зарядки є неправильно інстальовані програми. Необхідно з'ясувати, які програми инсталлировались перед тим, як апарат почав грітися і просто видалити їх, перевстановити. Це вирішить проблему.

  Якщо зазначений вище спосіб не допоміг, то проблема може бути в скачках напруги електричної мережі. Варто спробувати підключитися до розетки в іншому місці. При відсутності змін в роботі слід звернутися в спеціальний сервісний центр – можливі неполадки апаратного характеру, є несправність на материнській платі.


  Фото: конектор зарядка iPhone


  При роботі

  Трапляється, що в процесі роботи Айфона швидко сідає батарея, а також відбувається надмірний її нагрівання. Таке нерідко відбувається з моделями п'ятої серії. Справа все в випущеної компанією Appleопределенной партії продукції, де встановлювалися акумуляторні батареї, що мають дефект. В дану категорію потрапляють апарати, випущені в період з 09.12 р. по 01.13 р.


  Фото: висока температура корпусу


  Перевірити свій телефон на відповідність можна за допомогою серійного номера. Слід ввести на сторінці https://www.apple.com/ru/support/iphone5-battery/ і натиснути на кнопку «відправити». Якщо серійний номер потрапляє у діапазон, то компанія Apple абсолютно безкоштовно здійснить заміну акумуляторної батареї.

  В режимі очікування

  Досить рідко, але все ж трапляється, що Айфон нагрівається просто перебуваючи в режимі очікування.

  Подібні симптоми найчастіше є наслідком серйозної несправності:

 • батарея відпрацювала свій ресурс;


  Фото: батарея відпрацювала


 • окислилися контакти на материнській платі.
 • Слабкі місцем багатьох апаратів є саме АКБ. Якщо в режимі очікування вона починає сильно нагріватися, то потрібно терміново здійснити її заміну. Так як вона може вийти з ладу в будь-який момент, що не найкращим чином позначиться на пристрої.

  Друга, ще більш небезпечна причина нагрівання в режимі очікування – окислення контактів на материнській платі. Таке можливо якщо іРопеподвергался впливу вологи – падав у воду або в нього потрапив конденсат. В такому разі самостійно розбирати його не рекомендується, краще відразу віднести в сервісний центр.


  Установки Wi-Fi роутер для роботи з Ростелеком. Читати, як проводиться настройка роутера DIR-620 Ростелеком .

  Зрозуміла настройка роутера ZYXEL KEENETIC LITE для чайників. Читати тут.

  Після оновлення

  Досить часто проблема нагріву виникає після оновлення програмного забезпечення до версії 8.1. Вирішити подібну проблему досить просто – необхідно виконати «жорстку» перезавантаження.

  Щоб зробити це, потрібно одночасно натиснути кнопку «Home» і «Power». Після цього на темному екрані з'явиться значок Apple, процес перезавантаження в такому випадку здійснюється досить довго.


  Фото: «жорсткий» рестарт


  Після виконання зазначених вище дій температура повинна стати колишньою. Якщо цей спосіб не допомагає, варто відключити визначення місця розташування «нагадуваннями». Даний сервіс використовує GPS, чим дуже сильно навантажує процесор – це і викликає нагрів батареї.

  Процес відключення здійснюється наступним чином:

 • переходимо в меню «налаштування»;
 • відкриваємо розділ «конфіденційність»;
 • натискаємо на «служби геолокації»;
 • клікаємо на «нагадування».
 • У вікні необхідно вимикати визначення місцезнаходження простим натисненням.


  Фото: iOS 8.1


  Під час ігор

  Якщо iPhone трохи нагрівається під час активного використання додатків, то це абсолютно нормально. Але трапляється, що температура зворотного боку корпусу надмірно висока. Нерідко подібне явище зустрічається у районі камери. Дана особливість є характерною рисою саме 6-ої серії подібних апаратів.


  фото: ігри на iPhone


  Вирішити дану проблему може просте оновлення до останньої версії прошивки. Нове програмне забезпечення від Apple включає в себе спеціальний енергозберігаючий модуль. Завдяки йому споживання під час ігор і використання інших функцій пристрою зменшується. Відповідно, АКБ менше нагрівається. )

  Айфон сильно нагрівається і швидко розряджається

  Трапляється, що при розмові або ж просто в режимі очікування Айфон починає сильно нагріватися.

  Крім типових причин (АКБ, зарядка, прошивка) проблема може полягати в наступному:

 • присутні витоку на материнській платі;
 • використання оригінального зарядного пристрою.


  Фото: не оригінальний зарядний пристрій


 • Часто після падіння виникають які-небудь пошкодження на платі. В результаті струм починає неправильно розподілятися, ємність батареї падає – вона нагрівається і швидко віддає заряд.

  Вирішити цю проблему може тільки сервісний центр. Також причиною подібного роду проблеми може бути неоригінальне пристрій. Його використання призводить до неправильної роботи АКБ, що також є причиною нагрівання.


  Потрібна настройка IPTV? Читай статтю, налаштування IPTV через роутер TP-LINK.

  Телефон перестав підключається до WI-FI, що робити? Відповідь тут.

  Забув пароль від WIFI роутера? Рішення тут.

  Нагрівання iPhone– нормальне явище. Але якщо задня кришка починає розжарюватися до дуже високої температури, то це привід відразу ж провести діагностику або ж звернутися в сервісний цент. Так як такий режим роботи може призвести до поломки апарату.