Відображення прихованих папок і файлів в Windows 7 - комп'ютерна діагностика


Кожен з нас знайомий з операційними системами Microsoft. Всі вони полюбилися нам насамперед за їх незабутній доброзичливий інтерфейс. Також варто відзначити, що популярність windows-продуктів зростало завдяки збільшенню пропонованих можливостей для користувачів. Створення документів, перегляд інтернет-сторінок, редагування фільмів та багато іншого. Але самим цікавим і корисним властивістю можна відзначити можливість приховувати файли і папки.

Для простого користувача ця функція дуже корисна в тому плані що крім вміння ховати файли або папки, він може їх переглядати. Для чого це потрібно? Багато віруси потрапляючи на комп'ютер, створюють свої файли і приховують їх від простого користувача. Також можна знайти на своєму жорсткому диску багато цікавої, а часом корисної інформації.


Що б windows зміг показати все те що він ховає від простого користувача не потрібно якихось спеціалізованих пристроїв. На першому етапі можна спробувати змінити налаштування відображення папок і файлів. Якщо цього буде недостатньо, можна випробувати сторонні програми (одна з яких буде описана нижче).


Зміст статті:

 • 1 Вірний, але довгий шлях – Панель управління
 • 2 Швидкий, але тернистий шлях - команда control folders
 • 3 Програмний метод

 • Вірний, але довгий шлях – Панель управління

  Щоб показувати приховані файли і папки необхідно потрапити в налаштування відображення цих даних. Для виконання цих дій в windows 7 потрібно натиснути на кнопку «Пуск», потім вибрати розділ «Панель управління». Після для зменшення шляху до потрібного розділу вгорі навпроти пункту «Перегляд», необхідно вибрати – дрібні значки. Далі, у списку шукаємо рядок з назвою «Параметри папок».


  Для більш швидкого рішення можна ввести в полі пошук, яке відображається зверху з лівого боку, наступне – «Параметри папок». Після чого на екран виведеться потрібний вміст при натисканні, якого відкриється налаштування відображення файлів і папок в windows 7.


  Далі, щоб приховані дані відображалися згодом потрібно вибрати вкладку «Вид». Потім у вікні «Додаткові параметри», треба зняти галочки з пунктів описують, що потрібно приховати від очей простого користувача (дані захищені системні файли, диски тощо). Також потрібно в самому низу на пункті «Приховані папки та файли» переключиться на «Показувати завжди».

  Швидкий, але тернистий шлях - команда control folders

  Для того щоб не заглиблюватися в нетрях Панелі керування windows 7 для виклику вікна «Параметри папки» можна запровадити лише одну команду. Спочатку необхідно натиснути комбінацію клавіш Windows R і у вікні ввести control folders, після натиснути кнопку Enter. Якщо все виконано правильно повинно з'явитися вікно, де користувач може змінити параметри, що відповідають за приховані дані системи описані вище.

  Програмний метод

  На жаль, чи на щастя, всі вищеописані методи не зможуть показати приховані дані, які були заховані від очей користувача шляхом програмного методу. Для цього потрібно саме та утиліта, яка виконала весь алгоритм щодо «зникнення» файлів.

  Далі, у статті буде розглянуто безкоштовна програма Free Hide Folder. Її основне призначення — це приховати дані, які необхідно залишити конфіденційними. При цьому, якщо необхідно переглянути вміст захованої папки, то потрібно буде запустити програму, ввести пароль і вже після цього можна виконувати звичайні дії з файлами.

  Завантажити програму можна з офіційного сайту. Вона абсолютно безкоштовна для особистого використання. Установка звичайна і не займає багато часу. При першому запуску програма зажадає придумати пароль на вхід.

  Після введення відкриється вікно програми. Воно просте, де всі функції знаходяться у верхній панелі. Тут, два основних інструменту – «Приховати» або «Показати» (Hide і Unhide); «Встановити пароль» (Password).

  Якщо програмою раніше були приховані папки або файли, то в головному полі ми побачимо їх назву і шлях. Для того щоб переглянути вміст потрібно вибрати потрібні дані і натиснути кнопку UnHide. Якщо все зроблено правильно, всі раніше заховане буде доступно для користувача.

  Для зворотної дії, натискаємо кнопку Add («Додати»), шукаємо потрібні для приховання файлів і натискаємо кнопку «Ок». У головному полі з'явиться назву і шлях до цим даним. Виділяємо їх і натискаємо на кнопку Hide. Закриваємо програму і бачимо, що необхідна папка зникла.

  Всі методи досить прості і не вимагають спеціальних пристроїв і знань. Їх можна реалізувати як внутрішніми засобами операційної системи, так і вдатися до стороннім програмним інструментів. Перший метод найпростіший, досить провести кілька маніпуляцій з налаштуваннями відображення файлів і папок. Але до мінусів можна віднести лише те, що він не зможе показати приховані дані з допомогою сторонніх програм.

  Програмні інструменти – це хороший вибір для перегляду прихованих даних. Єдине що можна сказати, якщо дані заховані не тією програмою, яку намагаються переглянути вміст, то дії для виявлення і прочитання стають практично неможливими.