Як видалити розрив сторінки в Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

Розрив сторінки – це недрукований (прихований від користувача символ), який змушує текстовий редактор Word закінчити заповнення даної сторінки і перейти до наступної. Зазвичай розрив сторінки вставляється користувачем вручну, за допомогою комбінації клавіш CTRL ENTER. Крім цього розрив сторінки може бути автоматично вставлений самим текстовим редактором Word. У деяких випадках розриви сторінок створюють незручності. Тоді перед користувачем постає проблема, як видалити розрив сторінки в Ворді.


На щастя видалити розрив сторінки досить просто. Спочатку необхідно включити відображення недрукованих символів, для того щоб мати можливість побачити розриви сторінок. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Відобразити всі символи». У Word 2007, 2010, 2013 або 2016 ця кнопка знаходиться на вкладці «Головна», в розділі «Абзац» (знімок внизу). Також цю кнопку можна активувати за допомогою комбінації клавіш CTRL SHIFT 8.

В Word 2003, також є така кнопка. Вона знаходиться на панелі інструментів, поряд з масштабом сторінки (знімок внизу).

Після натискання на кнопку «Відобразити всі символи» в тексті почнуть відображатися всі недруковані символи. Тепер вам потрібно знайти непотрібний вам розрив сторінки і встановити перед ним курсор (як на скріншоті внизу). Після цього розрив сторінки можна видалити простим натисканням на клавішу DELETE на клавіатурі.

Також у документах Ворд можуть зустрічатися розриви розділів (знімок внизу).

Розриви розділів можна видаляти аналогічним способом: вмикаємо відображення всіх символів, встановлюємо курсор перед розривом і натискаємо DELETE.

Рекламний блок