Установка шрифту в Windows 7 в два кліка - комп'ютерна діагностика


З розвитком цифрової техніки користувачеві відкрилися великі можливості в різних структурах діяльності. В суспільстві стали з'являється нові рухи музики, картини та інше мистецтво. Сучасне життя стала найбільш яскравіше і динамічніше. Особливо змінилася сама ідея представлення інформації. Люди перестали бачити один і той же шрифт в книгах, плаката, афішах та оголошеннях. Тепер настрій і атмосферу стало можливо передати за допомогою букв.

Але багато операційні системи, встановлені на комп'ютері (наприклад, Windows 7) мають убогий набір стилів букв». Природно, багато користувачів переймаються цим питанням про те, як їх можна встановити.


Ця стаття докладно розповідає, як можна встановити різні шрифти в операційній системі Windows 7. При цьому щоб додати ці дані не потрібно мати на комп'ютері сторонні програми для цього. Для поповнення «красивого алфавіту» буде достатньо внутрішніх коштів самої системи.


Зміст статті:

 • 1 Встановлення необхідного стилю «алфавіту»
 • 2 Якщо шрифт не встановлюється

 • Встановлення необхідного стилю «алфавіту»

  Щоб додати різні шрифти в операційній системі Windows 7 можна скористатися двома способами. Але для початку необхідно завантажити з джерела необхідні файли. Windows 7 як і більш нові операційні системи, що працюють зі стилями типу OpenType і TrueType. Як правило, ці дані мають розширення *.ttf і *.otf. Побачивши ці файли перший раз власники ПК ні з чим їх не переплутає. Система відображає *.ttf і *.otf як чистий аркуш, на якому можна переглянути завантажений шрифт.


  Папка зі шрифтами Windows


  Скачавши архів, де зберігаються шрифти або завантаживши його окремим файлом, користувач повинен навести на необхідний курсор миші і натиснути праву кнопку. Після цього в Windows надасть вибір у вигляді контекстного меню, де потрібно буде вибрати пункт «Встановити».


  Операційні системи компанії Microsoft максимально розроблено щоб полегшити життя простих користувачів. Так і в нашому випадку для того щоб не втрачати час з файлами в Windows існує можливість відразу встановити кілька. Для цього потрібно виділити необхідну кількість, натиснути на праву кнопку миші і вибрати пункт «Встановити».


  Бувають випадки, коли звичайний метод не допомагає встановити потрібний шрифт. При цьому власник ПК впевнений, що він має справний робочий файл з потрібним розширенням *.ttf і *.otf. Щоб все-таки додати потрібний стиль можна скористатися наступним способом.

  [tip]
  Для цього копіюють потрібні дані і переходять за вказаним шляхом «C:\Windows\Fonts». У цьому місці ОС зберігає усі встановлені шрифти, тому саме сюди слід зберегти файл.
  [/tip]

  Після всіх дій користувач може побачити дані стилі алфавіту в різних програмах редакторів тексту (MS Office, OpenOffice тощо), які беруть їх з вищеописаного місця в ОС. Програми мають і свій набір, який в процесі установки викладає свої стилі в цю папку.

  Щоб переглянути весь набір Windows 7 користувачу необхідно натиснути кнопку «Пуск», потім вибрати розділ «Панель управління» і в меню вибрати «Всі елементи панелі управління». Для того щоб не втрачати час можна також скористатися пошуком. В Панелі керування вгорі необхідно в пошуковому полі ввести шрифти і натиснути клавішу Enter. Вибравши з'явилася рядок, можна побачити весь список стилів букв, що знаходяться в системі. Тут можна видалити або приховати вибрані дані.

  Якщо шрифт не встановлюється

  В ході установки користувачі можуть зіткнутися з різними труднощами і помилками. Тут, головне не впадати у відчай, тому що всі вони мають просте рішення. Найчастіша з усіх проблема виникає з того, що користувач не може зробити установку, і ОС видає на екран помилку такого роду «Цей файл не є шрифтом операційної системи».

  В цьому випадку можна порекомендувати завантажити цей стиль з іншого джерела і заново спробувати відновити процес установки.

  Бувають випадки, коли власник ПК завантаживши з сайту потрібний йому стиль, бачить, що файл має інше розширення (не має потрібного формату *.ttf і *.otf). Дані стилі підходять або для інших операційних систем або ж використовуються окремими програмами. Щоб не шукати схожий і не витрачати на цей час можна скористатися спеціальними безкоштовними сервісами, які знаходяться в мережі інтернет. Вони можуть конвертувати з інших форматів шрифтів, необхідний для установки в операційну систему Windows.


  Конвертер файлів шрифтів www.font2web.com


  Після конвертації користувачу буде необхідно завантажити файл і встановити його методами, описаними вище.