Як зберегти картинку з Word в JPG - все про комп'ютери

При роботі з текстовими документами не рідко виникає необхідність зберегти картинку з Word в JPG формат. Якщо ви зіткнулися з цією задачею, то ця стаття повинна вам допомогти. Зараз ми опишемо кілька способів збереження картинок з Ворда.


Спосіб № 1. Зберігаємо картинку через контекстне меню.

найпростіший спосіб зберегти картинку з Ворда в JPG формат це скористатися контекстним меню. Клікніть правою кнопкою миші на зображення і виберіть пункт «Зберегти як малюнок».

Після цього відкриється вікно, в якому потрібно вибрати папку для збереження картинки, тип файлу JPG і ввести її назву картинки. Після цього потрібно натиснути на кнопку «Зберегти».

В результаті у вибраній папці з'явиться збережена вами картинка у форматі JPG.

Спосіб № 2. Копіюємо картинку.

Якщо вам потрібно перенести картинку з документа Word графічний редактор, наприклад Photoshop. Те, найпростіше просто скопіювати зображення і вставити її в потрібній програмі. Для цього клікніть правою кнопкою миші по потрібній зображенні і виберіть пункт «Копіювати». Також ви можете просто виділити картинку і скористатися комбінацією клавіш CTRL-C.

Після того як картинка скопійована потрібно перейти в графічний редактор і вставити її за допомогою команди «Вставити» або комбінації клавіш CTRL-V. Після вставки картинки ви зможете зберегти її в форматі .JPG або в будь-якому іншому форматі.

Спосіб № 3. Отримай картинки з файлу DOCX.

Якщо вам потрібно зберегти велику кількість картинок з одного файлу Word, то попередні способи не будуть дуже зручні, оскільки вони вимагають велику кількість ручної роботи. Але, є й інший варіант. Ви можете зберегти ваш документ у форматі DOCX і відкрити його як архів. Це можливо завдяки тому, що формат DOCX це ZIP архів, в якому текст збережений як XML, а картинки, як звичайні JPG файли.

Для того щоб відкрити DOCX як архів, вам знадобиться архіватор. Наприклад можна використати безкоштовний архіватор 7zip. Після його установки потрібно клікнути правою кнопкою мишки по DOCX файлу і вибрати пункт меню «7-zip - Відкрити архів».

Зверніть увагу, якщо у вас немає пункту меню «Відкрити архів» або ви не можете встановити архіватор, то ви можете змінити розширення файлу з DOCX на ZIP і відкрити файл вручну. У цьому випадку файл відкриється навіть без архіватора, оскільки операційна система Windows вміє відкрити ZIP файли як звичайні папки.

Після цього програма 7zip відкриє DOCX файл як архів. У цьому архіві вам потрібно перейти в папку /word/media/.

В цій папці будуть знаходитися всі файли з вашого документа. При цьому вони будуть збережені у форматі JPG.

Для того щоб витягти файли з архіву потрібно просто перетягнути їх з програми 7zip в будь-яку папку. Наприклад, на робочий стіл. Також ви можете скористатися функцією «Витягти». Для цього потрібно натиснути на кнопку «Вилучити» і вказати папку, в яку ви хочете перенести JPG файли.

Після вибору папки і натискання на кнопку «Ок» потрібні вам JPG файли будуть розпаковані.