Інструкція по зміні пароля на роутер Zyxel Keenetic - комп'ютерна допомога

Після покупки роутера в першу чергу потрібно подбати про надійний захист. Це допоможе уникнути не тільки несанкціонованого доступу до вашого особистого трафіку, але і порушення прав конфіденційності. Заміна не займе багато часу, але забезпечить надійний захист.

Навіщо пароль?

Комбінація з літер і цифр допомагає обмежити доступ до роутера. Процедура необхідна для збереження трафіку і конфіденційності. Особливо це актуально для апаратів з вбудованим Wi-Fi.


Якщо користувач помічає зниження швидкості — це може бути ознакою стороннього підключення до вашої мережі. Миготіння лампочок без використання трафіку свідчить про недобросовісну експлуатації обладнання кимось іншим.


Фото: генератор паролів для безпеки


Wi-Fi без належного шифрування може стати прямим каналом доступу до інформації на вашому комп'ютері. Досвідчений хакер легко скористається цією лазівкою, і викраде потрібні йому дані або дізнається важливі для вас секрети. Щоб цього не сталося, потрібно вжити певних заходів захисту.

Будь підключився юзер виходить в мережу під вашим IP-адресою. При вчиненні ним яких-небудь протиправних дій — претензії у правоохоронців до власника апарату.


Надійна комбінація вбереже вас від таких проблем.

Вхід в налаштування

Для того щоб увійти в налаштування скористаємося веб-інтерфейсом. Для цього необхідно в рядку браузера прописати: 192.168.1.1. Заводська комбінація -1234, ім'я — admin.


Фото: вхід в налаштування


Якщо при введених даних нічого не відбувається або з'являється помилка авторизації — необхідно перевернути роутер і знайти на задній панелі кнопку Reset. Натиснути і тримати 10 секунд. Після цього всі налаштування будуть повернуті до базових значень.


Фото: шифр та ім'я


Після входу на екрані з'явиться системна інформація про апарат. Праворуч будуть вкладки. З їх допомогою контролюється робота роутера, і вводяться потрібні параметри.

Крім зміни пароля в меню можна додатково здійснити такі дії:

 • налаштувати маршрутизацію і бездротову сісти;
 • встановити параметри авторизації;
 • ідентифікувати підмережа;
 • змінити параметри підключення.


  Фото: зовнішній вигляд веб-інтерфейсу


 • Щоб вийти з налаштувань досить закрити веб-сторінку. Після внесення змін необхідно натиснути кнопку «Застосувати» і вони вступлять в силу.

  Як змінити пароль на роутер Zyxel Keenetic?

  У веб-інтерфейсі потрібно знайти вкладку «Система» і ввести нову комбінацію у відповідне віконце. Дублюємо ті ж цифри в поле знизу. Зберігаємо дані клавішею застосувати. Внесені зміни дозволять вам одноосібно користуватися інтернет-центром.


  Фото: установка нового паролю


  Що робити, якщо забув пароль?

  Найпростіше скористатися кнопкою Resetи відновити заводські налаштування.

  Якщо ж клавіші немає, або вона не працює, є інший шлях, що складається з таких кроків:

 • підключіть пристрій до комп'ютера через COM-порт;
 • увімкніть термінальну програму (біти даних — 8, швидкість 9600 біт/с, стопові біти — 1, чесність — негативно, управління потоком — негативно);
 • підключіть апарат;
 • увійдіть в Debug mode (буде відповідне повідомлення);
 • наберіть команду ATSH;
 • скачайте мікропрограму для Zyxel Keenetic на сайті;
 • розпакуйте архів і знайдіть rom-файл, введіть ATLC, щоб почалася запис.

 • Прості правила по відновленню диска. Читайте статтю про відновлення HDD Seagate.

  Відновлення HDD з програмою Victoria. Всі подробиці тут.

  Якщо ви використовуєте програму HyperTerminal в меню передача виберіть Send file по протоколу Xmodem. Натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть rom-файл, відправте його. Команда ATGO перезавантажить апарат.

  Відео: Підключення та налаштування роутера ZyXel

  Змінюємо пароль на Wi-fi

  Щоб регламентувати доступ до точки Wi-Fi потрібно вибрати вкладку «Безпека».

  У вкладці при зміні шифру необхідно виставити такі параметри:

 • тип автентифікації: WPA-PSK/WPA2-PSK;
 • формат мережевого ключа: ASCII;
 • тип захисту: TKIP/AES.

 • Фото: налаштування пароля для Wi-Fi


  Щоб не помилитися при наборі цифр, краще поставити прапорець навпроти напису Показувати мережевий ключ». Мінімальна довжина коду 8 цифр, максимальна 63.

  Не варто робити комбінацію занадто складною. Пам'ятайте, що кожен раз при вході вам потрібно буде набирати.

  Виробник рекомендує використовувати серійний номер пристрою в якості комбінації. Це надійний захист від несанкціонованого підключення ззовні. Якщо ж у будинку проживають сторонні, придумайте власний шифр і не зберігайте його при підключенні.


  Інструкція з відновлення HDD диска. Читайте у статті, відновлення HDD Samsung.

  Відновлення битих секторів HDD. Як зробити? Відповідь далі.

  Настройка роутера Tenda W316R. Подробиці по налаштуванню тут.

  Зміна пароля в роутер Zyxel Keenetic не займає багато часу. Сама процедура проста і зрозуміла. Ви можете змінити параметри доступу до інтернет-центру, так і до Wi-Fi з'єднання. У веб-інтерфейсі є безліч інших корисних вкладок, які допоможуть з управлінням пристроєм.