вставити музику в презентацію PowerPoint на всі слайди - все про комп'ютери

Рекламний блок

При створенні презентації дуже часто виникає необхідність відтворити музику. На щастя, редактор презентацій PowerPoint дозволяє реалізувати це всього за кілька кліків мишкою.

У даній статті ми розповімо про те, як вставити музику в презентацію PowerPoint причому відразу на всі слайди. Інструкція буде актуальна для PowerPoint 2007, 2010, 2013 і 2016.


Як вставити музику в презентацію PowerPoint 2007, 2010, 2013 або 2016

Якщо ви використовуєте PowerPoint 2007, 2010, 2013 або 2016, то для того щоб вставити музику в презентацію вам необхідно відкрити той слайд, на якому повинна починатися музика, і перейти на вкладку «Вставка». Тут, на вкладці «Вставка, потрібно натиснути на кнопку «Аудіо» і в контекстному меню вибрати пункт «Звук із файлу».

Після цього відкриється вікно для вибору файлу. Виберіть файл з потрібною вам музикою і в презентації з'явиться невеликий плеєр з зображенням динаміка.

За замовчуванням, відтворення вставленою музики починається тільки після натискання на кнопку «Play». Якщо для вашої презентації такий варіант запуску музики не підходить, то ви можете включити автоматичне відтворення. Для цього потрібно виділити мишкою зображення динаміка, яке з'явилося після вставки музики, і перейти на вкладку «Відтворення». Тут є випадаюче меню, за допомогою якого можна вибрати спосіб запуску відтворення музики.

Доступно три варіанти відтворення:

 • клацання – відтворення музики починається після натискання на кнопку «Play»;
 • Автоматично – відтворення музики починається автоматично при показі слайдів і завершується після переходу на наступний слайд;
 • Для всіх слайдів – відтворення музики починається автоматично при показі слайдів і продовжується на всіх наступних слайдах;
 • Крім цього на вкладці «Відтворення» є й інші функції, які можуть бути вам корисні. Далі ми розглянемо деякі з цих функцій.


  Безперервне відтворення музики. На вкладці «Відтворення» можна включити безперервне відтворення. В цьому випадку музика, вставлена в презентацію PowerPoint, буде відтворюється по колу. Це дуже зручно, якщо ви хочете, щоб музика звучала протягом всієї презентації.


  Приховання зображення. Встановивши позначку навпроти опції «Приховати при показі» ви приховаєте зображення динаміка при показі слайдів.


  Гучність. За допомогою випадаючого меню «Гучність» можна змінювати гучність вставленою в презентацію музики. Доступно чотири градації гучності: тихо, середньо, голосно і приглушити.


  Тривалість згасання. За допомогою функції «Тривалість згасання» можна налаштувати плавне поява і плавне вимикання звуку.


  Монтаж звуку. Також в редакторі презентацій PowerPoint можна виконати найпростіший монтаж музики.

  Для цього потрібно натиснути на кнопку «Монтаж звуку» і у вікні пересунути повзунок, що позначають початок і кінець звукової доріжки.

  Рекламний блок