Як встановити драйвер на відеокарту - все про комп'ютери

Без установки драйверів відеокарта не може працювати на 100 відсотків своїх можливостей. Тому дуже важливо після установки нової відеокарти або після перевстановлення операційної системи, виконати установку драйверів для відеокарти. В цій процедурі немає нічого складного, але якщо у вас виникають труднощі, то ви потрапили за адресою. У даній статті ви дізнаєтеся про те, як встановити драйвер на відеокарту.

Для того щоб встановити драйвер на відеокарту вам необхідно точно знати модель своєї відеокарти. Про те, як дізнатися яка відеокарта стоїть на комп'ютері, ми вже розповідали в попередніх статтях. Найпростіший і надійний спосіб, це встановити будь-яку програму для перегляду характеристик комп'ютера.


У програмі потрібно знайти назву конкретної моделі. Наприклад, AMD Radeon HD7850 або NVIDIA GeForce GTX 660. Дізнавшись точна назва відеокарти можна приступати до пошуку драйверів.

Як встановити драйвер на відеокарту AMD Radeon

Якщо ваша відеокарта належить серії AMD Radeon, то для того щоб завантажити останню версію драйверів вам необхідно зайти на цей сайт і заповнити невелику пошукову форму.

Заповнення даної форми поділене на 4 кроки:

 • Крок № 1. Вибір типу продукту, для якого ви шукайте драйвер. Якщо вам потрібен драйвер для відеокарти ноутбука, то вибирайте «Notebook Graphics». Для звичайної відеокарти потрібно вибрати «Desktop Graphics».
 • Крок № 2. Вибір серії, до якої належить ваша відеокарта.
 • Крок № 3. Вибір конкретної моделі.
 • Крок № 4. Вибір вашої операційної системи.
 • Після цього сайт запропонує вам безкоштовно завантажити останню версію драйверів для вашої відеокарти.

  Після завантаження драйвера, просто запустіть його і дотримуйтесь інструкцій інсталятора.

  Під час встановлення драйвера ваш екран може мерехтіти або вимикатися не кілька секунд. Не варто переживати, це нормально. Після завершення установки перезавантажте комп'ютер.

  Як встановити драйвер на відеокарту NVIDIA GeForce

  Установка драйверів на відеокарту NVIDIA GeForce відбувається точно також. Заходимо на офіційний сайт і заповнюємо форму для пошуку потрібного нам драйвера.

  Тут точно такі ж поля, як і на сайті AMD. Єдина відмінність, тут можна вибрати мову.

  Після введення всіх даних натискаємо на кнопку «Пошук». Далі перед вами повинна з'явитися інформація про знайдений драйвері і кнопка «Завантажити зараз». Натискаємо на кнопку і чекаємо поки драйвер повністю завантажується на комп'ютер.

  Після завершення скачування, запускаємо інсталятор драйвера і слідуємо його інструкцій. Оповіщення і вимикання екрана не звертаємо уваги.

  Після завершення установки драйвера перезавантажуємо комп'ютер.