Як зробити діаграму у Word - все про комп'ютери

Якщо вам необхідно візуалізувати складні для сприйняття дані, то в цьому вам може допомога діаграма. З допомогою діаграми можна легко продемонструвати співвідношення між різними показниками, а також виявити закономірності та послідовності в наявних даних.

Вам може здатися, що для створення діаграми потрібно використовувати складні в освоєнні програми, але це не так. Для цього вам буде достатньо звичайного текстового редактора Word. І в даній статті ми це продемонструємо. Тут ви зможете дізнатися про те, як зробити діаграму в Word 2003, 2007, 2010, 2013 і 2016.


Як зробити діаграму в Word 2007, 2010, 2013 або 2016

Якщо ви використовуєте програму Word 2007, 2010, 2013 або 2016, то для того щоб зробити діаграму вам потрібно перейти на вкладку «Вставка» і там натиснути на кнопку «Діаграма».

Після цього перед вами з'явиться вікно «Вставка діаграми». В цьому вікні потрібно вибрати зовнішній вигляд діаграми, яку ви хочете вставити у документ Word і натиснути на кнопку «Ok». Для прикладу виберемо кругову діаграму.

Після того, як ви виберіть зовнішній вигляд діаграми, у вашому документі Word з'явиться приклад того, як може виглядати обрана вами діаграма. При цьому відразу відкриється вікно програми Excel. У програмі Excel ви побачите невелику таблицю з даними, які використовуються для побудови діаграми в Ворді.

Для того щоб змінити вбудовану діаграму під свої потреби, необхідно внести зміни в таблицю в Excel. Для цього просто вводимо власні назви стовпців і потрібні дані. Якщо потрібно збільшити або зменшити кількість рядків у таблиці, то це можна зробити, змінивши область, виділений синім кольором.

Після того, як всі потрібні дані внесені в таблицю, програму Excel можна закривати. Після закриття програми Excel ви отримаєте потрібну вам діаграму у Ворді.

Якщо у подальшому виникне необхідність змінити дані використовуються для побудови діаграми, то для цього потрібно виділити діаграму, перейти на вкладку «Конструктор» і натиснути на кнопку «Змінити дані».

Для того щоб налаштувати зовнішній вигляд діаграми скористайтесь вкладками «Конструктор», «Макет» і «Формат». За допомогою інструментів на цих вкладках ви зможете змінити колір діаграми, підписи, обтікання текстом і багато інших параметрів.


Як зробити кругову діаграму в Word 2003

Якщо ви використовуєте текстовий редактор Word 2003, то для того щоб зробити діаграму вам потрібно відкрити меню «Вставка» вибрати пункт «Рисунок – Діаграма».

у результаті У вашому документі Ворд з'явиться діаграма і таблиця.

Для того щоб зробити кругову діаграму клацніть правою кнопкою миші по діаграмі та виберіть пункт меню «Тип діаграми».

Після цього з'явиться вікно, в якому можна вибрати відповідний тип діаграми. Серед іншого, тут можна вибрати кругову діаграму.

Після збереження налаштувань зовнішнього вигляду діаграми, можна приступати до зміни даних у таблицю. Клацніть два рази лівою кнопкою миші по діаграмі і перед вами з'явиться таблиця.

З допомогою цієї таблиці можна змінити дані, які використовуються для побудови діаграми.