Як записати на флешку Windows 10 - все про комп'ютери

загрузка...

Необхідність в завантажувальної флешки Windows 10 виникає не тільки тоді, коли потрібно виконати установку даної операційної системи. Існують й інші випадки, коли вона вкрай необхідна. Наприклад, з її допомогою можна відновити роботу пошкодженої системи або відкрити командний рядок навіть тоді, коли Windows 10 не запускається. Зараз ви дізнаєтеся, як записати на флешку Windows 10 Ultra ISO та інструменту Microsoft Media Creation Tool.


Як записати на флешку ISO файл Windows 10

Якщо у вас є ISO файл з операційною системою Windows 10, то ви без проблем можете записати його на флешку. Зробити це можна за допомогою різних програм. Для прикладу ми продемонструємо, як це робиться на прикладі програми Ultra ISO.

Програма Ultra ISO це платна програма для роботи з образами дисків. Вона коштує близько 30 доларів і якщо вам потрібно багато працювати з образами дисків, то рекомендую її придбати. Але, для того щоб записати на флешку образ операційної системи Windows 10 ви можете скористатися пробним періодом, який Ultra ISO триває 30 днів.

Отже, відкрийте програму Ultra ISO і відкрити з її допомогою ISO файл з Windows 10. Це модно зробити за допомогою меню «Файл – Відкрити» або за допомогою кнопки «Відкрити» на панелі інструментів.

Після цього відкрийте меню «Самозавантаження» і виберіть там пункт «Записати образ Жорсткого диска». З попомщью даної функції файли з образу диска можна записати на флешку.

Далі все ще простіше. Перед вами відкриється вікно для запису файлів на флешку. Тут не треба нічого настроювати. Просто переконайтеся, що у випадаючому меню «Disk Drive» обрана саме така флешка, яка вам потрібна. Після цього просто натисніть на кнопку «Записати».

Після цього програма Ultra ISO зажадає підтвердження для видалення файлів і після його отримання почне записувати Windows 10 на вашу флешку.


Як записати на флешку Windows 10 за допомогою інструменту Microsoft Media Creation Tool

Даний спосіб запису Windows 10 на флешку передбачає використання інструменту Microsoft Media Creation Tool, який можна безкоштовно завантажити з сайту Microsoft. Даний інструмент дозволяє записати завантажувальну флешку з Windows 10, запустити оновлення до Windows 10, а також завантажити ISO файл з образом Windows 10.

Для того щоб записати Windows 10 на флешку вам необхідно завантажити даний інструмент і запустити на своєму комп'ютері. Далі потрібно слідувати інструкціям, які з'являтимуться на екрані. Нижче ми продемонструємо весь процес запису Windows 10 на флешку з допомогою даного інструменту.

На першому етапі роботи з інструментом Microsoft Media Creation Tool потрібно вибрати варіант «Створити інсталяційний носій для іншого комп'ютера».

Далі потрібно вибрати основні параметри операційної системи Windows 10: мову, випуск та архітектура. Для прикладу ми виберемо російську мову, випуск Windows 10 Домашня і 64-розрядну архітектуру. Ви ж вибирайте ті параметри, які потрібні вам.

Наступний етап – вибір носія. Тут потрібно вибрати пункт «USB-пристрій флеш-пам'яті». Якщо ж ви виберіть «ISO-файл», то вам буде запропоновано завантажити файл ISO. Пізніше такий ISO файл можна записати на флешку або компакт-диск з допомогою Ultra ISO.

Останній крок, це вибір флешки, на яку буде записана Windows 10.

Після цього інструмент Microsoft Media Creation Tool завантажить файли з Інтернету і запише їх на флешку.

Після закінчення запису ви побачите повідомлення про там, що ваша флешка готова. Натисніть готово для того щоб завершити роботу з Microsoft Media Creation Tool.

Тепер цю флешку можна використовувати для установки Windows 10 на ваш комп'ютер.

загрузка...
загрузка...