Як прибрати пароль при вході в Windows 10 - все про комп'ютери

Якщо при установці Windows 10 ви вказали свій обліковий запис Microsoft, то після кожного включення комп'ютера ви будете бачити запит на введення пароля. Природно це не дуже зручно, особливо якщо ви використовуєте досить складний пароль. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як прибрати пароль при вході в Windows 10 і входити в систему автоматично після запуску комп'ютера, навіть якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft.


Крок № 1. Виконуємо команду «netplwiz».

Для початку нам потрібно виконати команду «netplwiz». Для цього відкриваємо меню «Виконати» (комбінація клавіш Windows-R), вводимо цю команду в рядок і натискаємо на кнопку введення.

Також дану операцію можна виконати за допомогою меню «Пуск». Для цього відкрийте меню "пуск" і введіть команду «netplwiz» в пошуковий рядок. Після чого запустіть програму netplwiz, яка з'явиться зверху результатів пошуку.


Крок № 2. Відключаємо запит пароля.

Після виконання команди «netplwiz» перед вами відкриється вікно «Облікові записи користувачів». Саме в цьому вікні ми може прибрати пароль при вході в Windows 10. Для цього потрібно зняти галочку напроти пункту «Вимагати введення імені користувача і пароля». Після цього закриваємо вікно натисканням на кнопку «Ok».


Крок № 3. Підтверджуємо відключення пароля.

Після натискання на кнопку «Ок» перед нами з'явиться вікно для підтвердження автоматичного входу в систему без паролю. Тут треба двічі ввести свій поточний пароль від облікового запису Microsoft, який ви використовуєте для входу в Windows. Після чого дане вікно потрібно закрити натисканням на кнопку «Ok».

Все, тепер ви прибрали пароль Windows 10, і при наступному завантаженні операційної системи вам не доведеться його вводити. Але, при виході зі сплячого режиму запит пароля буде з'являтися все одно. Для того щоб вимкнути запит пароля і в цьому випадку потрібно виконати ще крок № 4.


Крок № 4. Відключаємо пароль при виході зі сплячого режиму.

Для того щоб прибрати запит пароля при виході зі сплячого режиму потрібно внести в систему ще деякі налаштування.

Якщо у вас Windows 10 без оновлень, то вам потрібно клікнути правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск» і в контекстному меню вибрати пункт «Керування живленням».

Далі вам необхідно перейти в розділ «Запит пароля при пробудженні». Якщо розділ «Запит пароля при пробудженні» відсутня, то спробуйте відкрити розділ «Дія кнопки живлення», в якому мають такі ж налаштування.

Тепер натискаємо на посилання «Зміна параметрів, які зараз не доступні» для того щоб отримати доступ до додаткових налаштувань.

Після цього потрібно активувати функцію «Не запитувати пароль» і натиснути на кнопку «Зберегти зміни». Таким чином ми повністю прибрали пароль при вході в Windows 10.

Але, якщо у вас встановлені останні оновлення для Windows 10, то у розділі «Електроживлення» не буде описаних вище параметрів. В цьому випадку потрібно використовувати меню «Параметри». Для цього відкрийте меню «ПУСК», перейдіть в «Параметри» і відкрийте розділ «Облікові записи - Параметри входу». Там повинна бути опція під назвою «Потрібно вхід», вам потрібно переключити її в стан «Ніколи». Після цього система прибере запит пароля при вході в Windows 10 після сплячого режиму.

Якщо у вас «Windows 10 Professional» або «Windows 10 Корпоративна», то цю процедуру ви можете зробити за допомогою програми " Редактор групових політик. Для цього запустіть команду «gpedit.msc» і у вікні, перейдіть в розділ «Computer Configuration - Administrative Templates - System - Power Management - Sleep Settings». В цьому розділі є дві опції, які дозволяють прибрати пароль при виході зі сплячого режиму (відзначено на скріншоті внизу).

Ще раз повторю, що Редактор групових політик (gpedit.msc) доступний лише для «Windows 10 Professional» або «Windows 10 Корпоративна». Якщо у вас «Windows 10 Домашня», то ви не зможете gpedit.msc і вам потрібно буде налаштовувати через меню «Параметри».