Як користуватися Lucky Patcher - комп'ютерна діагностика


У цій статті я розповім, що це за програма і який її функціонал, а також як користуватися Lucky Patcher для патчінга потрібних нам додатків. Вас дратує постійна реклама в іграх, регулярні вимоги покупки ліцензії для деяких додатків, а також необхідність щоразу підключатися до інтернету при запуску різних програм? Якщо ваша відповідь «так», тоді вам допоможе використання програми Lucky Patcher, створена спеціально для допомоги користувачеві у вирішенні цих та схожих завдань.


Інструкція по використанню Lucky Patcher


Зміст статті:

 • 1 Що таке Лаки Патчер
 • 2 Як користуватися Lucky Patcher на Андроїд
 • 3 Особливості меню патчера
 • 4 Можна використовувати Лаки Патчер без рут-прав
 • 5 Висновок

 • Що таке Лаки Патчер

  Lucky Patcher – це програма, яка створена для внесення змін у роботу різних додатків, з метою вилучення у них реклами. Відв'язування додатки від ліцензії та необхідності щоразу підключатися до інтернету при запуску програми, перенесення додатків на sd-карту та інших поліпшень функціоналу обраного додатка.


  Користування Lucky Patcher не займе багато місця, програма володіє невеликим обсягом (всього 2 мегабайти), абсолютно безкоштовна і вільно поширюється. Для своєї повноцінної роботи даний продукт вимагає наявності у користувача root-прав, інакше функціонал даного додатка буде істотно скорочено. Також для роботи Лаки Патчер потрібна установка програми Busybox - набору консольних утиліт Linux систем.

  Програма Lucky Patcher володіє простим і дружнім інтерфейсом, приємною кольоровою гамою і практичним інструментарієм. За оцінками користувачів ефективність роботи даного додатка знаходиться на досить високому рівні (близько 80% всіх спроб патчінга закінчується успішно). Далі я розповім, як користуватися програмою Lucky Patcher.

  Розробники постійно вдосконалюють свій продукт, виправляючи знайдені користувачами баги, так що з часом цей продукт стає тільки краще.  Як користуватися Lucky Patcher на Андроїд

  Після свого запуску програма Lucky Patcher сканує всі встановлені на вашому гаджет програми, складає їх список і вибудовує залежно від того, чи можна їх зламати чи ні (додатки з можливістю злому будуть поміщені в самий верх списку).


  Сканування додатків Lucky Patcher


  Для виконання патча достатньо виконати тривале натискання на доступне для патча додаток, потім користувач побачить меню, де буде можливість вибрати один з ваших улюблених пунктів (відключення реклами, видалення перевірки ліцензії, фіксація змін, створення зміненого apk-файлу, створення резервної копії змінюваного файлу, відновлення даного файлу з створеної раніше резервної копії).


  Виконання патча Lucky Patcher


  наприклад, для видалення реклами запуск Лаки Патчер, виконуємо тривале натискання на потрібній програмі, вибираємо «видалити рекламу», а потім «видалити рекламу патчем».

  Незважаючи на те, що зазвичай при користуванні Lucky Patcher сам робить бекап змінюваних додатків, раджу подбати цим самостійно і завжди робити резервну копію файлу перед його зміною. І якщо щось піде не так, ви завжди будете мати можливість повернутися до первісного стану зміненого файлу.

  Патчер дозволяє вносити зміни в роботу системних додатків, але робити це потрібно вкрай обережно, щоб не пошкодити загальній роботі системи. При цьому врахуйте, що патчер дозволяє змінювати програми, виконані стандартними, шаблонними засобами, на унікальні за своєю внутрішньою архітектоніці додатки дію патчера не поширюється.

  Особливості меню патчера

  Зупинюся трохи докладніше на меню використовуваної нами програми Lucky Patcher. Отже:

 • Видалення перевірки ліцензії (в автоматичному режимі) – дозволяє отримати завжди дійсну ліцензію Гугл Маркет, даючи можливість запускати програму без підключення до інтернету.
 • Видалення перевірки ліцензії (у ручному режимі) – дозволить користувачеві самому вибрати об'єкт ліцензії всіх мало-мальськи схожих на нього файлів;
 • Користувальницький патч – використання патча для програми, написаного кимось із користувачів з невизначеним результатом. Додатки, що володіють таким патчем, пофарбовані в жовтий колір і дозволяють вибрати патч при появі меню змін даного додатка. Користувальницькі патчі розміщуються за адресою sdcard/Luckypatcher/ з розширенням txt, тому якщо ви хочете використовувати чийсь патч, то його потрібно скопіювати в цю директорію.
 • Фіксація змін (підпункт «Зафіксувати зміни») - дозволяє зафіксувати стан зміненої програми Lucky Patcher на даний момент.
 • Фіксація змін (підпункт «Видалити фіксацію») - застосовується при бажанні оновлення програми з офіційних джерел;
 • Патчити при перезавантаженні – дозволяє додати патч в завантажувальний лист, тепер ваш файл буде патчиться при кожному перезавантаженні вашого гаджета.
 • Активний значок конюшини в меню додатків означає, що в програмі вже були внесені зміни патчером, а зірка означає створення ODEX файлу з необхідними змінами (файлу з кодом програми).

  Можна використовувати Лаки Патчер без рут-прав

  Незважаючи на запевнення багатьох авторів про неможливість роботи зазначеного софта без рут-прав, користуватися Lucky Patcher без рут можливо. В урізаному функціоналі користувача залишається створення модифікованого apk-файлу з внесеними патчером змінами, перенесення його sd-карту і запуск. Також доступний бекап програми і злом покупок у додатках.

  Висновок

  Розглянутий в даній статті Лаки Патчер – це відмінний інструмент для патчінга і злому потрібних нам додатків. Він стане в нагоді для позбавлення ігор від реклами, допоможе уникнути покупки ліцензії і необхідності щоразу підключати інтернет при запуску додатків, що дозволить застосовувати різні патчі, робити бекапи додатків, а потім і відновлюватися з них. Словом, функціонал програми Lucky Patcher вражає, слово за користувачем.