Як включити початковий екран з плитками в Windows 10 - все про комп'ютери


В операційній системі Windows 10 знову з'явилося меню Пуск, так улюблене багатьма користувачами. Але, разом з цим зник початковий екран з плитками. Напевно, таке рішення виявиться більш зручним для більшості користувачів.

Але, якщо ви активно використовували Windows 8 і встигли звикнути до початкового екрану і плиток, то ви можете включити його і в Windows 10. У даному матеріалі ми розповімо про те, як включити початковий екран Windows 10.


Для того щоб включити початковий екран необхідно натиснути правою кнопкою миші по панелі задач і вибрати пункт меню «Властивості».

Після цього перед вами відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск». Тут потрібно перейти на вкладку «Меню Пуск».

Далі потрібно зняти позначку навпроти пункту «Використовувати меню Пуск замість початкового екрана» і закрити вікно натисканням на кнопку «Ok».

Після цього з'явиться вікно з попередженням. Тут потрібно натиснути на кнопку «Вихід з системи і зміна параметрів».

Далі буде виконаний вихід із системи. Після наступного входу в систему, після натискання на кнопку Windows, буде відкриватися не меню Пуск, а початковий екран з плитками.

Треба відзначити, що включення початкового екрану повністю відключає меню Пуск. Тому використовувати і меню Пуск і початковий екран одночасно не вийде.