ePacket відстежити посилку російською мовою - комп'ютерна діагностикаПісля купівлі товару на китайської торгової інтернет-майданчику «AliExpress», і отримання трек-номера від продавця, ряд покупців може виявити, що за доставку купленого товару відповідальна невідома компанія «ePacket». Пошук інформації про останній зазвичай не дає відчутних результатів, інспіруючи користувача думати, що він має справу з маловідомою компанією вельми сумнівного рівня. Але це не так. У даній статті я розповім, що таке «ePacket», як відстежити посилку, відправлену з допомогою «ePacket», і які російськомовні сервіси нам в цьому допоможуть.


Вивчаємо можливості «ePacket»


Зміст статті:

 • 1 Що таке «ePacket»?
 • 2 Історія «ePacket»
 • 3 Можливості «ePacket»
 • 4 Як відстежити «ePacket» - посилку російською мовою
 • 5 Висновок

 • Що таке «ePacket»?

  «ePacket» - це спосіб доставки вантажів, пропонований продавцями з Китаю і Гонконгу, забезпечує швидку і економічну доставку невеликих за розміром, легких за вагою і недорогих вартості посилок. Ще одним популярним способом доставки є Aliexpress Standard Shipping.


  Термін «ePacket» є поєднанням двох англійських слів «electronic» і «packet» (електронний пакет). І, як випливає з його назви, призначений, в першу чергу, для електронної комерції (ecommerce), дозволяючи швидко і зручно доставляти куплені в інтернеті товари з Китаю та Гонконгу в країну призначення.

  Як спосіб доставки посилки ви можете зустріти «ePacket» на таких відомих торгових майданчиках як «AliExpress», «eBay» та інших. Реалізується даний спосіб за допомогою угоди між провідними поштовими службами країн світу – наприклад, в Китаї вашої посилкою буде займатися «EMS China Post», а в Росії – «Пошта Росії».


  Одна з переваг «еПакет» - швидкість доставки;


  Історія «ePacket»

  У квітні 2011 року було укладено угоду між поштовою службою США, поштою Гонконгу і «eBay China». Предметом якого стало створення нового поштового сервісу, що дозволяє не тільки швидко і недорого доставляти посилки з Китаю і Гонконгу в США, але і зручно відстежувати місцезнаходження посилки з допомогою її трекінг-номера.


  Досвід США виявився вдалим, і нині більше 30 країн (включаючи Росію і Україну) використовують можливості «еПакет» для доставки товарів з Китаю і Гонконгу (зокрема, такий вид доставки пропонують багато продавці на AliExpress»).


  Історія «еПакет» почалася з США


  Можливості «ePacket»

  Після того, як я пояснив, що означає ePacket і яка історія способу відстежити посилку російською мовою, розповім про його можливості. Як я згадував вище, використання «ePacket» пропонує не тільки швидку і дешеву доставку невеликих вантажів, функціонал даного сервісу також входить обов'язковий детальний трекінг посилки (door-to-door tracking), дозволяючи користувачеві легко відстежити місцезнаходження своєї пошти. При цьому не доставлена з різних причин пошта повертається продавцю абсолютно безкоштовно, бо у нього не повинно виникнути проблем при поверненні коштів покупцеві.

  Даний вид доставки може бути використаний лише щодо посилок, мають довжину не більше 60 см, а їх загальна довжина, висота і товщина не повинна перевищувати 90 див. Крім того, посилка не повинна важити більше 2 кілограм, і її заявлена ціна не повинна бути вище, ніж 400 доларів.

  Швидкість і якість доставки даного виду доставки знаходиться на хорошому рівні, загальний час доставки становить 10-20 днів, посилки приходять цілими, не пом'ятими, з гарним зовнішнім виглядом.

  Поштові пакети, що доставляються за допомогою зазначеного сервісу з Китаю, на початку свого 13-значного трекінг-номери мають літери «LM», а в кінці – CN (від China – Китай). Наприклад, таким номером є LM903934662CN.


  Серед переваг такої доставки - обов'язкова наявність коректного трекінг-номери вантажу


  Як відстежити «ePacket» - посилку російською мовою

  Для відстеження «ePacket» рекомендую скористатися такими вітчизняними та зарубіжними сервісами:

 • Сервіс track-chinapost.com є офіційним сервісом китайської поштової служби China Post», дозволяючи легко відслідковувати посилки, відправлені за допомогою «ePacket». Застосування даного сервісу особливо актуально, коли посилка знаходиться на території Китаю;
 • Відомий міжнародний сервіс 17track.net володіє російськомовним інтерфейсом, що робить його дружнім до вітчизняного користувача. Його можливості дозволяють відслідковувати роботу безлічі поштових служб і сервісів, в тому числі і розглянутого мною в даному матеріалі;
 • Сервіс packagemapping.com дозволяє не тільки відстежити місцезнаходження вашої посилки, але і показати її на карті;
 • Ресурс packagetrackr.com дозволяє легко відстежити вашу посилку. Досить ввести в спеціальне вікно номер треку, натиснути на кнопку «Track it!», і вам буде доступна інформація по перебуванню та статусу придбаного вами товару;
 • Російськомовний сайт track24.ru дозволяє не тільки відстежувати вашу посилку, але і після проходження реєстрації на сайті отримувати повідомлення про зміну її статусу на е-мейл.


  Використовуйте трекінгові сервіси для відстеження посилок з «еПакет»


 • Висновок

  Відстежити посилку ePacket російською мовою можна за допомогою сервісів, перерахованих мною вище. Більшість з них мають міжнародний характер, підтримують моніторинг безлічі поштових служб, і можуть бути рекомендовані до повсякденного користування. Якщо ж ви вагаєтесь, який з сервісів доставки вибрати, вибирайте «ePacket» - він успішно працює вже протягом 7 років у багатьох країнах світу.