Як накласти музику на всі слайди презентації у PowerPoint - все про комп'ютери


При підготовці презентації не рідко виникає необхідність накласти музику. У цій статті ми розповімо про те, як накласти музики на всі слайди презентації PowerPoint. Матеріал буде актуальний для всіх сучасних версій PowerPoint, включаючи PowerPoint 2007, 2010, 2013 і 2016.


У редакторі презентацій PowerPoint 2007, 2010, 2013 і 2016 музика накладається за допомогою кнопки «Звук», яка знаходиться на вкладці «Вставка». Для того щоб накласти музику достатньо просто натиснути на цю кнопку і вибрати аудіофайл з потрібною вам композицією.

Після цього на вибраному вами слайді з'явиться іконка у вигляді динаміка, а під нею плеєр для відтворення музики. Потрібно відзначити, що якщо ви хочете накласти музику відразу на всі слайди презентації PowerPoint музику потрібно додавати на перший слайд.

Якщо не міняти ніяких налаштувань, то додана музика буде відтворюватися тільки після натискання на кнопку «Play». Для того щоб музика починала відтворюватися автоматично, в момент відкриття слайда, потрібно виділити музику мишкою і перейти на вкладку «Відтворення». Якщо у вас PowerPoint 2010, то тут потрібно відкрити випадаюче меню праворуч від напису «Початок» і вибрати «Для всіх слайдів.

В PowerPoint 2013 і 2016 потрібно вибрати варіант «Автоматично» і встановити позначку навпроти функції Відтворення на всіх слайдах».

На цьому все, ви наклали музику на всі слайди презентації PowerPoint. Але, на вкладці «Відтворення» є й інші настройки, які можуть бути вам корисні. Наприклад, на вкладці «Відтворення» можна включити безперервне відтворення музики. В цьому випадку музика буде крутитися по колу до самого кінця презентації.

Також тут є функція «Приховати при показі». При її включенні іконка динаміка і плеєр будуть ховатися при перегляді презентації.

Ще можна налаштувати плавне поява і зникнення музики. Для цього потрібно вказати кількість секунд, відведених на появу і зникнення накладеної на презентацію музики.

Якщо ж музику необхідно обрізати, то для цього у PowerPoint є спеціальний редактор звуку. Для того щоб відкрити його потрібно натиснути на кнопку «Монтаж звуку» на вкладці «Відтворення».

Як видно, в сучасних версіях редактора презентацій PowerPoint є всі необхідні функції для того щоб накласти музику і налаштувати її відтворення потрібним чином.