Завантажити плагін для перегляду відео в інтернеті на комп'ютер - комп'ютерна діагностикаБувають ситуації, коли бажаючи переглянути будь-яке відео в мережі, користувач зустрічає попередження системи про необхідність завантаження відео плагіна. Зазвичай мається на увазі свіжа версія плагіна Adobe Flash Player, але бувають і ситуації, коли потрібно завантаження таких плагінів як Windows Media Player Plugin, Torrent TV і інших. У цьому матеріалі я розповім які види плагінів для перегляду відео бувають, який їх функціонал і як скачати плагін для перегляду відео в Інтернеті на ПК.


Завантажуємо плагін для відтворення відео


Зміст статті:

 • 1 Плагін для перегляду відео в інтернеті - варіанти
 • 2 Де завантажити плагін для перегляду відео в Інтернеті
 • 3 Висновок

 • Плагін для перегляду відео в інтернеті - варіанти

  Щоб зрозуміти, який плагін для перегляду відео в інтернеті на ПК нам потрібен, варто розглянути види плагінів для перегляду відео в мережі для вашого комп'ютера. На даний момент асортимент приблизно такий:


 • Adobe Flash Player – найбільш популярний плагін для більшості браузерів (IE, Mozilla, Chrome, Opera, Safari), призначений для роботи з насиченими інтернет-додатками (RIA), відтворення відео та іншого контенту з розширенням flv, swf. Підтримує відтворення відео 1080p, апаратні акселератори 2D і 3D, потокове відео 264/AVC і ін. Операційні системи - Windows, Linux, Mac.


  Adobe Flash Player


 • Нині більшість існуючого відео-контенту в мережі, включаючи популярний Youtube (а також частину ігрового контенту) реалізована на технології Adobe Flash, тому для адекватного відображення зазначеного вмісту необхідно завантажити згаданий Adobe Flash Player.

 • Windows Media Player Plugin – призначений для програвання в браузерах відео і аудіо у форматі Windows Media. Якщо у вас встановлений Windows Media Player (зазвичай він присутній в архітектоніці ОС Windows), то ставити вам немає необхідності. Для перевірки, чи потрібно вам ставити даний плагін для перегляду відео в інтернеті на комп'ютер перейдіть сюди vdat.com/techsupport/windowstest.asp і спробуйте відтворити необхідну відео;


  Windows Media Player


 • QuickTime – дане додаток від відомого розробника Apple Inc. включає в себе плагін для браузера, який дозволяє відтворювати відео в мережі. Використовується в додатках ITunes Final Cut Pro і IMovie виробництва компанії Apple. При цьому, навесні цього року, Apple заявила про припинення підтримки QuickTime7, тому ця програма для перегляду відео в інтернеті на комп'ютер може використовуватися користувачем на його страх і ризик через знайдених дірок в безпеці зазначеного додатка;


  QuickTime - розширення для відео


 • Real Player Plugin – плагін для браузерів Opera, IE, Chrome та ін., що йде в комплекті відеопрогравача Real Player. Призначений для завантаження і відтворення файлів формату flv, avi, mp4, wmv і інших;


  Real Player - плагін для відкриття відеороликів


 • Torrent Stream TV. Використовує технологію P2P (peer to peer), при цьому тут легко підхопити якийсь шкідник, і користуватися цим плагіном я б не радив.


  Torrent Stream • Якщо при спробі відтворити відео у вас виникають помилки: Shockwave Flash, Не вдалося завантажити плагін або Flash plugin failed to load, ознайомтеся з інструкціями по їх усуненню по посиланнях.

  Де завантажити плагін для перегляду відео в Інтернеті

  Так де ж можна завантажити додаток для перегляду відеороликів в інтернеті на ПК? Потрібні плагіни викачуються за наступними адресами:

 • Adobe Flash Player скачується ось тут. Перейдіть за посиланням, відмовтеся від додаткових інструментів бандлинга (McAfee і ін), і натисніть на кнопку «Встановити зараз»;
 • Windows Media Player c плагіном (11 версія) можна завантажити ось тут (більш нова 12 версія була знята з сайту Microsoft);
 • QuickTime – версію даного продукту 7.7.8 можна завантажити з сайту корпорації Apple ось тут;
 • Real Player в комплекті з плагіном можна завантажити ось тут.
 • Torrent Stream – про сьогоднішню ситуацію з даним плагіном дивимося ось тут.


  Дивимося відео в інтернеті


 • Висновок

  Щоб закачати плагін для перегляду відео в мережі Інтернет в браузерах комп'ютера вам варто скористатися посиланнями, запропонованими мною вище. В абсолютній більшості випадків користувачеві буде досить завантажити Адоб Флеш Плеєр для комфортного перегляду відео контенту на ПК. При цьому прошу врахувати, що розробники браузерів декларують політику поступової відмови від використання плагінів в своїх навігаторах, бо дуже скоро плагіни до браузерів кануть в Лету.