Як зробити рамку в Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

Якщо виникає необхідність зробити рамку в Word більшість користувачів йдуть по самому очевидному шляху – вони створюють величезну таблицю на всю сторінку, всередину якої поміщають текст. Але, не дивлячись на свою простоту такий спосіб створення рамки не дуже зручний. Особливо якщо в тексті є інші таблиці.

Замість цього краще використовувати інструмент під назвою «Межі сторінок». З його допомогою можна зробити рамку в Word для всіх сторінок документа, що тільки для окремих сторінок або навіть для окремих абзаців тексту. Про те, як це робиться, ви зможете дізнатися з цієї статті.


Як зробити рамку в Word 2007 і 2010

Якщо ви використовуєте Word 2007 і 2010, то для того щоб зробити рамку вам треба відкрити вкладку «Розмітка сторінки» і натиснути на кнопку «Межі сторінок». Якщо у вас Word 2016, то кнопку «Межі сторінок» потрібно шукати на вкладці «Дизайн».

Після цього з'явиться вікно «Кордони і заливка». Тут потрібно вибрати рамку і натиснути на кнопку «Ok». Після цього кожна сторінка документа буде обрамлена рамкою.

При необхідності ви можете зробити рамку такий, який вам потрібно. У вікні «Кордони і заливка» можна вибрати тип рамки, її колір і товщину.

Якщо рамку потрібно додати лише на певних сторінках, то ви можете розбити документ Word на кілька розділів і потім застосувати рамку лише до тих сторінок, до яких необхідно.


Як зробити рамку навколо тексту в Word

Якщо вам не потрібно зробити рамку навколо всієї сторінки, то ви можете зробити її навколо вибраного вами абзацу тексту. Для цього встановіть курсор у той абзац, навколо якого ви хочете зробити рамку, натисніть на кнопку «Межі сторінок» і перейдіть на вкладку «Межа».

Ну а далі, все майже також як і з рамкою навколо сторінки. Вибираємо «Рамка», потім вибираємо «Застосувати до абзацу» і натискаємо кнопку «Ok».


Швидкий спосіб зробити рамку навколо тексту

Також існує більш швидкий спосіб зробити рамку навколо тексту в Ворді. На вкладці «Головна» є кнопка, яку зазвичай користувачі не помічають.

Ця кнопка дозволяє швидко робити рамки навколо тексту. Для цього достатньо встановити курсор на потрібний абзац тексту, натиснути на цю кнопку і вибрати відповідну рамку.


Як зробити рамку в Word 2013 і 2016

Якщо у вас Word 2013 і 2016, то рамка додається точно таким же способом, як описано вище. Єдине виключення, кнопка «Межі сторінок» буде знаходитися не на вкладку «Розмітка сторінки», а на вкладці «Дизайн».

В іншому процес створення рамки точно такий же, як у Word 2007 і 2010.

Рекламний блок