Знайди слова 2 відповіді на гру Вконтакте всі рівні - комп'ютерна діагностикаДесятки тисяч користувачів соціальної мережі «Вконтакте» вже встигли по достоїнству оцінити продовження логічної гри «Знайди слова» під назвою «Знайди слова-2». Цифра більш ніж 160 тисяч користувачів грають говорить сама за себе, при цьому далеко не всім гравцям вона дається досить легко, багато застряють на якомусь із рівнів, гублячись у здогадах щодо правильних відповідей. Таким гравцям покликаний допомогти даний матеріал, в якому я опишу особливості даної гри, а також надам відповіді на всі рівні гри Знайди слова 2 у Вконтакті.


Гра Знайди слова 2


Зміст статті:

 • 1 Відповіді на гру Знайди слова 2
 • 2 Проходження рівнів 1-10 в Знайди слова 2
 • 3 Знайди слова 2 відповіді 11-20 рівні в Контакті
 • 4 Підказки на 21-30 рівні гри ВК
 • 5 Висновок

 • Відповіді на гру Знайди слова 2

  Гра «Знайди слова 2» є спадкоємицею «вистрілив» першої частини гри «Знайди слова». Цікава задумка, простий і зручний ігровий процес, приємне звуковий супровід – це ті атрибути, які залучають в проходженні гри як молоду, так і дорослу аудиторію.


  Концепт гри Знайди слова 2 виглядає досить просто: вам дається набір букв і якась картинка, а ви повинні з цих букв скласти назва об'єктів або процесів, зображених на даній картинці. Після відгадки першого слова у другому і третьому слові відкривається частина букв, завдяки яким ви можете відгадати все слово, тобто відповідь на Знайди слова 2.


  Знаходимо відповідь до одного з рівнів гри


  Якщо ви при проходженні Знайди слова 2 застрягли на якомусь із рівнів, то для вас існують підказки, які ви можете придбати за ігрову валюту (відкрити букву буде коштувати 20 кредитів, а слово – 40). Якщо ж кредитів не вистачає, то можна переглянути відповіді на гру Знайди слова 2, які я розміщу трохи нижче.


  Використання підказок у Знайди слова 2


  Також в грі є чат, де ви зможете поспілкуватися з іншими гравцями, ви можете вступити в групу, присвячену даній грі, ну і запросити в гру своїх друзів з соціальної мережі.


  Ну а тепер перейдемо до викладу відповідей в Знайди слова 2 в Вконтакте.


  Проходження рівнів 1-10 в Знайди слова 2

  Перші рівні зазвичай не викликають проблем навіть у початківців гравців. Вас чекає відгадка зображених на картинці об'єктів, причому перший рівень буде ознайомчим: вам наочно покажуть назва якого об'єкта необхідно вписати. Другий і подальший рівні вам доведеться проходити самостійно, сподіваючись на свою спостережливість та аналітичні здібності. Тим же, хто застряг на даних рівнях, рекомендую переглянути варіанти відповідей для гри Знайди слова 2, викладені у відео.

  Знайди слова 2 відповіді 11-20 рівні в Контакті

  З проходженням рівнів в грі Знайди слова 2 росте і їх складність. Тепер крім різноманітних об'єктів вам доведеться описувати і як процеси, так і явища природи. Переглядайте кожну картинку дуже уважно, прикидывайте кількість літер у кожному слові, але і не забувайте про підказки до гри Знайди слова 2, вони можуть допомогти у вирішення складного для вас рівня. Ну а якщо підказки не допомагають (або у вас закінчилися ігрові кредити), тоді використовуйте Знайди слова 2 відповіді вконтакте, запропоновані мною у відео нижче.

  Підказки на 21-30 рівні гри ВК

  Складність рівнів пропорційно зростає, і тепер вам доведеться досить попрацювати, щоб знайти правильні варіанти відповідей. Приділіть особливу увагу коректному назви природних явищ, аналізуйте і подумайте, ну а якщо опинилися в глухому куті, і правильний варіант слова ніяк не приходить на розум – тоді використовуйте відповіді на рівні 21-30 в Знайди слова 2, наведені в наступному відеоролику.


  Відповіді на наступні рівні Далі- />

  Висновок

  В даному матеріалі мною були описані відповіді на гру Вконтакте Знайди слова 2. Думайте, аналізуйте, застосовуйте свої аналітичні здібності, а якщо якийсь із рівнів дається вам важко, і ви ніяк не можете пройти далі – тоді варто використовувати наведені мною розгадки Знайди слова 2, і спокійно пройти на наступний рівень. І хто знає, може вам вдасться пройти всю гру, адже вона, безсумнівно, того коштує!