змінити розширення файлу в Windows 7 - все про комп'ютери

Рекламний блок

При роботі з файлами не рідко виникає необхідність змінити розширення файлу. Наприклад, для того щоб змінити розширення TXT на CSV або навпаки. У цій статті ви дізнаєтеся про те, як змінити розширення файлу в Windows 7.


Для того щоб змінити розширення файлу, потрібно спочатку увімкнути відображення розширень. Для цього відкрийте будь-яку папку, наприклад «Мій Комп'ютер», натисніть кнопку Alt і відкрийте меню «Сервіс – Параметри папок».

вікно «Параметри папок» можна відкрити через меню Пуск. Для цього достатньо ввести відповідну фразу в пошук.

Після того як перед вами з'явиться вікно «Параметри папки» виберіть вкладку «Вигляд». Тут є список параметрів, які відносяться до папок і файлів. У цьому списку потрібно знайти пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і відключити його, знявши встановлену позначку навпроти нього.

Після цього закрийте вікно, натиснувши на кнопку «Ок». Все, тепер ми зможемо бачити розширення файлів. А для того щоб змінити розширення файлу в Windows 7 досить його перейменувати вказавши інше розширення.

Треба зазначити, що зміна розширення ніяк не впливає на вміст файлу. Помінявши розширення, ви просто вказуєте операційній системі, що цей файл має інший формат і його потрібно відкривати через іншу програму.

Рекламний блок