Як створити точку відновлення в Windows 7 - все про комп'ютери


Точки відновлення дозволяє відновити налаштування операційної системи та попередні версії файлів в разі програмного збою. У даному матеріалі ми розповімо про те, як створити точку відновлення в Windows 7 і як потім цю точку використовувати для відновлення роботи системи.


Для того щоб створити точку відновлення в Windows 7 потрібно спочатку відкрити вікно з властивостями системи. Це можна зробити кількома способами. Наприклад, якщо у вас на робочому столі є іконка «Комп'ютер», то ви можете просто клацнути по ній правою кнопкою мишки і вибрати пункт меню «Властивості».

Також ви можете відкрити властивості системи через Панель управління. Для цього потрібно перейти по шляху «Пуск – Панель управління – Система і безпека – Система».

Ну або ви можете скористатися найпростішим способом, а саме натиснути комбінацію клавіш Windows Pause / Break.

Після того як ви відкрили вікно властивості системи, вам потрібно перейти в розділ «Захист системи». Для цього натисніть на посилання в лівій частині вікна.

В результаті перед вами з'явиться невелике вікно з налаштуваннями системи захисту. Тут буде список дисків, навпроти яких буде вказано, для яких дисків включена захист, а для яких немає. Якщо для вашого системного диска (зазвичай це диск C:) захист включений, то вам потрібно виділити його і натиснути на кнопку «Створити»

Після цього потрібно просто ввести назву для створюваної точки відновлення і знову натиснути на кнопку «Створити». Після чого операційна система Windows 7 почне процес створення точки відновлення.

Якщо ж захист системного диска відключена, то її потрібно спочатку включити. Для цього виділіть диск і натисніть на кнопку «Налаштувати».

Після цього активуйте функцію «Відновити параметри системи та попередні версії файлів» і вкажіть який відсоток диска ви хочете виділити для створення точок відновлення Windows 7. Після внесення цих налаштувань закрийте вікно, натиснувши на кнопку «Ок» і можете приступати до створення точки відновлення.

Зверніть увагу, у цьому ж вікні можна і видалити раніше створені точки відновлення. Для цього є окрема кнопка «Видалити».


Відновлення системи Windows 7 з раніше створеної точки

Для того щоб відновити систему Windows 7 за допомогою раніше створеної точки відновлення потрібно відкрити Панель управління і за допомогою пошуку знайти розділ «Відновлення».

У розділі «Відновлення» потрібно натиснути на кнопку «Запуск відновлення системи».

І далі слідувати інструкціям, які з'являтимуться на екрані.

Якщо Windows 7 не завантажується, то ви можете запустити відновлення за допомогою інсталяційного диска. Для цього завантажитися з настановного диска Windows 7, виберіть мову і перейдіть до «Відновлення системи».

Після цього виберіть операційну систему Windows 7 і натисніть на кнопку «Далі».

Далі клікніть по посиланню «Відновлення системи».

І дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані.

Таким чином ви зможете відновити систему Windows 7 з раніше створеної точки відновлення навіть у тому випадку, якщо Windows 7 відмовляється запускатися.